Zamknij
REKLAMA

Korzyści z posiadania zabudowanego tarasu są ogromne. Przekonaj się, dlaczego warto go mieć!

18:15, 03.10.2019 | (.)
Skomentuj

Taras pełni wiele przydatnych funkcji. Jest miejscem, gdzie relaksujemy się podczas ciepłych dni, przyjmujemy gości, organizujemy letnie przyjęcia, czy po prostu spędzamy miło czas. Jednak, gdy już nadejdą chłodne wieczory i poranki, a za oknami zaczną pojawiać się pierwsze spadające liście, powoli staje się bezużyteczny. Można bowiem przez jakiś czas wytrwale pić poranną kawę na tarasie w swetrze i ciepłych kapciach, ale gdy data w kalendarzu nieubłaganie zbliża się do listopada, przyjemność z tego rytuału zaczyna zanikać. Czy istnieje jakieś rozwiązanie, by taras służył przez cały rok, nawet podczas siarczystych mrozów? Tak – trzeba go jedynie zabudować.

Do czego może służyć zabudowany taras? To zależy od Twojej inwencji twórczej

Nieraz już pewnie widziałeś tarasy przydomowe, które wyglądają jak miniaturowe szklarnie. Od wspomnianych pomieszczeń różni je jednak to, że nie służą do uprawy warzyw czy owoców, ale głównie do odpoczynku. Hodowla egzotycznych roślin również jest tu spotykana, ale zwykle odbywa się w ramach hobby pani lub pana domu. Na tym przykładzie widać, że możliwości zabudowanego tarasu są wręcz nieograniczone, a jego wykorzystanie zależy tylko od Twojej wyobraźni. Zanim jednak złapiesz za telefon i zadzwonisz do ekspertów z firmy BTM Eurolinx z prośbą o zamontowanie przeszklenia, zastanów się, jaki rodzaj zabudowy będzie tutaj odpowiedni. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami konstrukcyjnymi są drewno i aluminium oraz, oczywiście, szkło. Zwróć uwagę na to, czy kolorystyka, a także wykonanie, pasują do całości elewacji. Pamiętaj, że drewno, choć nie sposób odmówić mu uroku, wymaga regularnej konserwacji, a szyby na dachu powinny być hartowane, by utrzymać np. zalegający śnieg.

Pora roku nie musi Cię ograniczać. Zainwestuj w zabudowę swojego tarasu!

A co zyskasz, posiadając zabudowany taras? Przede wszystkim miejsce, gdzie niezależnie od pory dnia, przez cały rok możesz przesiadywać z rodziną i znajomymi. Laminowane szkło sprawi, że będziesz spokojny o bezpieczeństwo dzieci oraz wszystkich domowników. Przebywanie w tak stworzonej przestrzeni będzie czystą przyjemnością: wyobraź sobie, że za oknami tarasu szaleje śnieżyca albo ulewa, a Ty siedzisz wygodnie na fotelu, z ulubioną książką w ręku i delektujesz się ciepłem bijącym z przemyślnie zainstalowanego ogrzewania. Brzmi kusząco? Zgłoś się zatem do profesjonalistów z BTM Eurolinx, dla których zabudowa tarasów to codzienność. Z ich pomocą wzniesiesz konstrukcję, która stanie się Twoim azylem pozwalającym zapomnieć o codziennych troskach, nawet takich, jak zabezpieczenie tarasu i mebli stojących na nim przed warunkami atmosferycznymi. Od teraz również one będą znajdować się pod dachem.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone