Zamknij
REKLAMA

Domy pod Wrocławiem - odkryj najpiękniejsze lokalizacje pełne malowniczych krajobrazów

14:42, 25.07.2019 | (.)
Skomentuj

Sam Wrocław to miasto, które nieustannie się rozwija. Tym samym jego mieszkańcy mają bardzo duże szanse na znalezienie ciekawej, ambitnej pracy, na ciekawą rozrywkę, na dostęp do szeroko pojętej kultury. Oczywiście we Wrocławiu funkcjonuje dosyć sporo terenów zielonych, aczkolwiek mimo wszystko jest to duże miasto ze swoim zgiełkiem, ze swoim pędem. Tymczasem istnieje pewna tendencja ucieczki od owego zgiełku, próba poszukiwania odskoczni od codzienności, od stresu, od zabiegania. Tym samym wiele osób poszukuje dogodnej lokalizacji dla miejsca swojego zamieszkania, poszukuje dogodnej lokalizacji również poza Wrocławiem.

Wszelkie warunki, których wymagają potencjalni klienci spełnia bez wątpienia Przystań pod lasem. Jest to inwestycja domków jednorodzinnych położona w Chrząstawie Wielkiej. Mowa jest o miejscowości położonej w odległości około 20 kilometrów od Wrocławia oraz około 8 kilometrów od Jelcza - Laskowic. To szereg domków jednorodzinnych bardzo dobrze skomunikowanych z Wrocławiem, chociaż de facto położonych na uboczu. W Chrząstawie Wielkiej znajduje się bowiem stacja szybkiej kolejki łączącej Jelcz- Laskowice oraz Wrocław. Tym samym dotarcie do Wrocławia nie zajmuje wiele czasu.

Zalety inwestycji

Jedną z głównych zalet, jaką posiada ów dom pod Wrocławiem, jest jego położenie. Każdy z obiektów posiada własną, odrębną działkę o wielkości około 750 metrów kwadratowych. Teren jest bardzo wyjątkowy. W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajduje się bardzo rozległy kompleks leśny włączony w program ochrony Natura 2000. Dzięki temu każdy, kto tutaj chce zamieszkać, ma pewność, że sąsiedztwo tego obszaru leśnego nie zniknie. Jeszcze bardziej atrakcyjnym wydaje się jednakże fakt, iż każda działka, każdy z domów ma dostęp do wody. Każdy właściciel staje się posiadaczem swojej prywatnej, piaszczystej plaży.

Zamiast wyjeżdżać w odległe kraje na wakacje, można podczas urlopu pozostać w swoim domu i cieszyć się ciszą, przebywaniem nad wodą, na swojej prywatnej plaży. Owo położenie, jakie charakteryzuje te domy pod Wrocławiem, to również szerokie możliwości odnoszące się do terenów rekreacyjnych. Pobliska stadnina koni, rozległe tereny zielone idealne do uprawiania joggingu, nordic walkingu, jazdy rowerowej czy też do spacerów to bardzo ważne argumenty przemawiające za tym, aby bliżej przyjrzeć się szczegółom owej inwestycji.

Dom przyszłości

Nie byłaby to atrakcyjna inwestycja, gdyby skupić się tylko i wyłącznie na samym otoczeniu, jakie posiadają te domy jednorodzinne. Wrocław nie jest w stanie zapewnić tego, ale zarówno tutaj jak i w wielu obiektach bliżej stolicy Dolnego Śląska, można zetknąć się z obiektami nowoczesnymi, wykorzystującymi nowoczesne, ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Tak też jest w odniesieniu do tej inwestycji. Owe domy zostały stworzone z użyciem materiałów bardzo dobrej jakości, gwarantujących najlepszą jakość. Poza tym również należy wskazać na pewne rozwiązania, dzięki którym ów dom jest bardzo szczególny. Można wskazać na:

  • bezzłączkowy system instalacyjny,
  • system pozwalający wykorzystywać wodę deszczową,
  • system rekuperacyjny,
  • zastosowanie pompy ciepła,
  • system ogrzewania podłogowego,

Te oraz wiele innych rozwiązań technologicznych oraz bardzo nowoczesne materiały budowlane to niewątpliwie bardzo istotne zalety owych domów. Jednocześnie też dom ten daje bardzo szerokie możliwości w zakresie projektowania jego wnętrza. Między innymi mowa jest o możliwości skorzystania z czterech różnych pakietów - pakiet standardowy, komfort, komfort plus oraz pakiet premium. W każdym z tych pakietów klient ma do czynienia z konkretnymi rozwiązaniami oraz udogodnieniami.

Położone w otoczeniu terenów zielonych, terenów rekreacyjnych, nowoczesne i energooszczędne domy. Wrocław z pewnością jest bardzo atrakcyjny, aczkolwiek dla osób kochających ciszę, potrzebujących chwili spokoju po pracy, nie jest to idealne miejsce na zamieszkanie. Domy we Wrocławiu to perspektywa rozwoju osobistego, domy poza Wrocławiem to szansa na bliskość miasta i jednocześnie też kontakt z naturą. Należy dodać w tym miejscu, że część tych obiektów znalazła już swoich właścicieli. Jednakże wszyscy chętni na zamieszkanie w tej cudownej okolicy nad wodą, przy lesie, jak najbardziej mogą jeszcze skorzystać z okazji i nabyć swój wymarzony dom. W odniesieniu do każdego z obiektów położonych na jednym terenie inwestycyjnym należy podkreślić, że są to mimo  wszystko odrębne domy. Wrocław i okolice  to bez wątpienia bardzo atrakcyjne miejsce na to, aby tam zamieszkać na stałe.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone