Zamknij
REKLAMA

Kutno dla firm rodzinnych. Seminarium w Cukrovni

07:02, 01.02.2019 | Artykuł sponsorowany

Kutno dla firm rodzinnych. Seminarium w Cukrovni. Zaprasza Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

PROGRAM SEMINARIUM

KUTNO!

miejscem spotkań przedsiębiorców rodzinnych w centrum Polski!

KUTNO dla Firm Rodzinnych!

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. wspólnie ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) oraz Związkiem Miast Polskich (ZMP) i Izbą Przemysłowo – Handlową Sewilli rozpoczyna realizację nowego projektu szkoleniowo – doradczego pod nazwą: „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”.

 

W Kutnie, jako w jednym z 7 miast Polski powstało

Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych


PRZEDSIĘBIORCO RODZINNY! jeśli chcesz:

- podnieść wartość swojej firmy

- przekazać kompetencje prowadzenia firmy kolejnemu pokoleniu

- skutecznie zarządzać biznesem rodzinnym

- budować zysk swojej firmy

- zidentyfikować i zmniejszyć ryzyka twojego biznesu?


TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE !!

Już 6 lutego br. (środa) organizujemy pierwsze, inauguracyjne Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Praktyczne podejście do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego – sukcesja, zarządzanie, polityka miasta”.

Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej CUKROVNI (I piętro) ul Barlickiego 20 o godz. 10:00. Część szkoleniowa, na którą serdecznie zapraszamy kończy się lunchem o godz.: 12:00. Pierwsza część seminarium skierowana jest głównie do przedsiębiorców rodzinnych.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani szerszym udziałem w projekcie, w tym: tworzeniem struktur Rady Rozwoju Firm Rodzinnych na terenie naszego miasta zapraszamy do udziału również w drugiej części spotkania – panelu dyskusyjnym, która rozpoczyna się o godz.: 13:00. W załączeniu agenda wydarzenia wraz z notkami biograficznymi prelegentów. Część panelowo-dyskusyjna skierowana jest również do Instytucji Otoczenia Biznesu.

Aby móc wziąć udział w seminarium i tym samym przystąpić do projektu wymagana jest wcześniejsza rejestracja, którą z ramienia Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. prowadzić będą Lokalni Animatorzy LCK w osobach:

Pani Ewa Chłopska-Wasielewska, tel. 881 778 839 oraz Pani Izabela Krajewska-Ciska, tel. 881 778 815. e-mail: lck-kutno@firmyrodzinne.eu

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Agenda Seminarium

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie wymienić cenne uwagi i pomysły dotyczące możliwości wsparcia kutnowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności. Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 4 lutego br.


Prowadzący: Tomasz Budziak (IFR) Janusz Szewczuk (ZMP) Zbigniew Pluta (ZMP)

Aktywny udział : Mariola Grodnicka (ARRK S.A.), Jacek Boczkaja (Zastępca Prezydenta Miasta Kutno)

Szczegóły projektu: www.firmyrodzinne.eu oraz wydarzenie https://www.facebook.com/events/355170525320189/

 

 

 

 

]

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone