Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto jest wynająć samochód od razu na lotnisku?

12:21, 20.12.2018 | (.)
Skomentuj

Jakie środki komunikacji w ostatnich latach zaliczyły największy wzrost popularności? Oczywiście samoloty i samochody, co szczególnie widać w wielu sytuacjach, także w tych, gdy po przylocie na lotnisko przesiadamy się do wynajętego samochodu i ruszamy w dalszą trasę.

Niektóre osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z takiego wynajmu, decydują się na taksówki, ale jak to złe rozwiązanie widać po tym, ile musimy zapłacić za kurs. Zwłaszcza że trasa lotnisko - centrum jest często najdroższa. Zależy to od miasta, lotniska, a tym bardziej kraju, ale zawsze widać taką tendencję. Ci jednak, co chociaż raz skorzystali z wypożyczalni samochodów, bardzo cenią sobie to rozwiązanie i zaraz po przylocie rozglądają się za punktem, gdzie można odebrać samochód.

Wynajem na lotnisku - same korzyści

Wypożyczenie samochodów na lotnisku to liczne korzyści, a najważniejsze są związane z wyjątkową mobilnością, komfortem i bezpieczeństwem. Nie jesteśmy zależni od żadnych innych środków komunikacji. Po prostu wsiadamy i jedziemy, a wszystko to w niezwykle miłych warunkach, bo oferowane auta są nie tylko jakościowe, ale i jak najbardziej wygodne. Nie musimy się też niczego obawiać, że po drodze zostaniemy napadnięci itd. To szczególnie istotne, gdy przylatujemy na lotnisko nocą. Możemy co prawda wziąć taxi, ale w zależności od lotniska nie zawsze to jest możliwe, a i koszt przejazdu (zwłaszcza tak późno w nocy) może niebezpiecznie poszybować w górę. Zamiast więc się nad tym wszystkim zastanawiać, lepiej postawić na pewne rozwiązanie, jakim jest wynajem samochodu.

Wypożyczanie jest dla wszystkich

Czasem pojawiają się głosy, że takie rozwiązanie jest tylko dla bogatych, co oczywiście nie jest prawdą. Wiadomo, każdy ma inne priorytety i budżet na różne wydatki, więc nawet wynajmując samochód, można zapłacić dość dużo. Tak będzie, jak wypożyczymy luksusowy pojazd. Oferta wypożyczalni jest tak naprawdę dla wszystkich, więc dostępne są te “bajeranckie” auta, jak i zwykłe, ekonomiczne w stylu Opla Corsy. Co równie ważne, usługa ta dotyczy większości dużych miast, (przykładowo wypożyczalnia samochodów Łódź), co sprawia, że niezależnie od tego, na jakim lotnisku się zameldujemy, możemy szybko i sprawnie podpisać umowę i wsiąść za kierownicę wybranego pojazdu.

O czym pamiętać?

Ale żeby tak się stało, pomyślmy o tym wcześniej, to znaczy zarezerwujmy online interesujący nas samochód, by mieć pewność, że będzie na nas czekał na lotnisku. Tak działa większość firm, między innymi Carfree, dzięki czemu procedura jest szybka, jasna i intuicyjna. Na stronie widnieje formularz, w którym ustalamy dzień i godzinę odbioru samochodu, a już na lotnisku musimy mieć przy sobie tylko podstawowe dokumenty jak prawo jazdy oraz dowód osobisty (lub paszport).

Co równie ważne, w wielu wypożyczalniach w całkowitym koszcie wynajmu znajduje się już ubezpieczenie. Przykładowo, w Carfree to cały pakiet AC/OC/NNW/ASSISTANCE. Nie ma więc obawy, że w razie zdarzenia na trasie będziemy musieli płacić za szkodę z własnej kieszeni. Warto jednak dokładnie przeczytać umowę, bo w wielu firmach sprawa ubezpieczeń jest różnie ustalana.

Nie ulega wątpliwości, że wynajem samochodu od razu na lotnisku to opłacalne działanie. Zyskujemy jednocześnie czas, bo rezerwując pojazd, mamy pewność, że będzie na nas czekał. Mamy też gwarancję podróżowania w komfortowych warunkach, a również o nasze bezpieczeństwo nie trzeba się obawiać. Dojedziemy w każde miejsce i nie będziemy zależni od innych środków komunikacji.

((.))

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone