Zamknij
REKLAMA

Zrób biznes z AMW. Nieruchomości w Kutnie i Łodzi czekają na najemców

13:00, 05.11.2018 | (.)

Jeśli szukasz miejsca na swój biznes w Łodzi to trafiłeś pod dobry adres. Agencja Mienia Wojskowego ma do wynajęcia lokal w centrum miasta przy ul. Więckowskiego. Od AMW wynajmiemy też nieruchomości w Kutnie - lokal przy ul. Bohaterów Walk nad Bzurą oraz pomieszczenia gospodarcze przy tej samej ulicy. Przetargi zaplanowano na listopad tego roku.

Sklep specjalistyczny, punkt serwisowy, a może gabinet? Wszystko zależy od przyszłego najemcy. Przy ul. Więckowskiego 86-96 czeka ponad 123 m2, na których jego biznesowe plany nabiorą realnych kształtów. Nieruchomość w dogodnej lokalizacji, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od ul. Piotrkowskiej. Cenę wywoławczą miesięcznego czynszu ustalono na 1 520,00 zł, a licytację zaplanowano na 20 listopada.


Na cele usługowe lub handel można też przeznaczyć lokal położony przy ul. Bohaterów Walk nad Bzurą 6 w Kutnie. Przyszły najemca będzie mógł tu zrealizować swoje pomysły na ponad 182 m2 . Wystarczająco dużo, żeby pomyśleć o sklepie, a być może i o osiedlowej klubokawiarni. Szansa na to pojawi się już w listopadzie.


 

Z kolei dla tych, którym we własnym mieszkaniu brakuje kilku dodatkowych metrów kwadratowych dobrym rozwiązaniem mogą być pomieszczenia gospodarcze. Cztery takie komórki o powierzchni 8 m2 przy ul. Bohaterów Walk nad Bzurą można znaleźć w ofercie bydgoskiego oddziału AMW. Ceny wywoławcze miesięcznych czynszów to niespełna 18 zł. Przetarg odbędzie się 13 listopada.


?

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.


 

 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone