Zamknij
REKLAMA

Spełnij marzenie dziecka - wyślij je na obóz dzięki szybkiej pożyczce

14:09, 24.07.2018 | (.)
Skomentuj

Polskie dzieci wyjeżdżają na wakacje rzadziej niż ich rówieśnicy z Europy Zachodniej. Badania przeprowadzone przez Instytut ARC Rynek i Opinie nie pozostawiają złudzeń - tylko 29 procent dzieci w Polsce może być pewnych, że wyjedzie przynajmniej na tydzień w czasie przerwy wakacyjnej.

Wakacje? Tak, jeśli dziecko mieszka w mieście

Na wakacje mogą liczyć najczęściej dzieci zamieszkujące duże miasta. Ich rodzice lepiej zarabiają i mają większy dostęp do oferty fundacji i biur podróży, które organizują obozy i kolonie. Ponadto lepsze zarobki ułatwiają rodzicom zaplanowanie wspólnego, rodzinnego wyjazdu. Dzieci, zamieszkujące małe miasteczka i wsie, wakacje najczęściej spędzają w domu. Aż 6 na 10 dzieci w Polsce nigdy nie wyjechało na wakacje lub ferie zimowe! Jest to smutna statystyka, która pokazuje, że polskim rodzinom trudno jest wygospodarować pieniądze na wypoczynek.

Dzieci marzą o wakacjach bez względu na to, czy rodzice mogą sobie na nie pozwolić. Aby spełnić marzenie pociechy o pobycie nad Bałtykiem czy w górach, można zdecydować się na wzięcie pożyczki. Dobrym wyborem są pożyczki ratalne, które spłaca się przez kilka miesięcy w dogodnych ratach. Dzięki nim w ciągu kilkunastu minut można zdobyć gotówkę na obóz lub kolonie dla dziecka i wysłać pociechę poza dom.

Ile kosztują kolonie lub obóz wakacyjny dla dziecka?

Średnio tygodniowy pobyt na koloniach nad Bałtykiem to wydatek 1000 złotych. Nieco mniej płaci się za pobyt nad jeziorem lub w ośrodku położonym w lesie. W cenie dziecko ma zapewniony nocleg, wyżywienie, a także dojazd w obie strony. Przez cały czas znajduje się pod opieką wychowawcy, który dba o bezpieczeństwo kolonistów lub uczestników obozu oraz organizuje różnego rodzaju zajęcia sportowe i integracyjne. Dodatkowym wydatkiem jest kieszonkowe dla dziecka, którego wysokość rodzic ustala samodzielnie. Z reguły dzieci otrzymują około 100 złotych na tydzień na własne wydatki (zakup pamiątek, lodów itp).

Jeśli rodzina zdecyduje się wysłać dziecko na wakacje i sięgnąć po pożyczki online w 15 minut, powinna pamiętać o tym, że kolejne wydatki będą czekać ją we wrześniu. Szkolną wyprawkę od 2018 roku będzie łatwiej sfinansować dzięki programowi Dobry Start. 300 złotych to jednak za mało, by pokryć wszystkie koszty związane z powrotem do szkoły. Powinno się o tym pamiętać podczas wnioskowania o pożyczkę, gdyż może okazać się, że warto pożyczyć o 200-300 złotych więcej niż potrzeba, by dziecko wyjechało na wakacje. Dodatkowe pieniądze można przeznaczyć na zakup podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych czy nowego plecaka.

((.))

Komentarze (2)

thomasthomas

0 0

Uwaga!

Jest to reklama internetowa zarejestrowanego przez rząd zatwierdzonego i licencjonowanego pożyczkodawcy, który udziela pożyczek różnego rodzaju, np. Kredytu hipotecznego, pożyczki na działalność gospodarczą, pożyczek samochodowych wyłącznie poważnym i zainteresowanym stronom przy bardzo niskim oprocentowaniu po przystępnej cenie 3%. Złóż wniosek o pożyczkę teraz. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się przez e-mail: thomasfrankfirms@gmail.com

Dzięki,
Tomasz 14:51, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UlaUla

1 0

Odkładam cały rok i wolę sobie czegoś nie kupić niż nie wysłać syna na wakacje. Niech kawałek świata zobaczy, a nie cały rok spędzony na blokowisku. Jak na chłopaka to uczy się nieźle bo miał średnią 4,2 więc wykupiłam mu obóz z kochamwakacje.pl w Bułgarii. Miał niespodziankę na zakończenie szkoły, bo wcześniej nic nie wiedział. 14:53, 02.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone