Zamknij
REKLAMA

 Tablice informacyjne w miejscu pracy – sprawdź, jakie mają znaczenie

19.31, 02.12.2022 . Aktualizacja: 19.32, 02.12.2022
Skomentuj

Chcesz zwrócić uwagę pracowników na ważne informacje? Ułożone na recepcji ulotki nie cieszą się dużą popularnością i mało kto po nie sięga? Doskonale się składa, ponieważ mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Mowa tutaj o tablicach informacyjnych! Z ich pomocą wszystkie najważniejsze informacje zostaną zauważone przez Twoich pracowników! W niniejszym artykule podpowiemy Ci, jak możesz je wykorzystać. Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Proste, a zarazem rzucające się w oczy - zobacz, w czym tkwi sekret tablic informacyjnych

Tablice informacyjne, jak sama nazwa wskazuje, mają informować np. o ważnych wydarzeniach. Nie bez powodu często ustawiane są w miejscach publicznych uczęszczanych przez szerokie grono osób w celu rozpowszechnienia informacji o m.in. nadchodzącym wydarzeniu. Tablice informacyjne wykorzystywane są także w szkołach, gdzie umieszcza się informacje o apelach, egzaminach, dniach wolnych itd. bądź coraz częściej można je spotkać w supermarketach w celu rozreklamowania aktualnej gazetki promocyjnej. Pojawia się kluczowe pytanie – z czego wynika tak duża popularność tablic? Odpowiedź jest bardzo prosta! Potrafią skutecznie zwrócić uwagę przechodniów, a tym samym wyeksponować ważne informacje. Tablica informacyjna wyróżnia się prostym wyglądem, ale jak powszechnie wiadomo, to właśnie w detalach ukryta jest siła, w tym przypadku siła przekazu. Nic więc dziwnego, że równie dobrze ich funkcja sprawdziłaby się w firmie, gdzie istnieje konieczność informowana pracowników np. o nadchodzących zebraniach itp.

Tablica informacyjna na lata? To możliwe! Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że ustawienie tablic w przedsiębiorstwie stanowi pewnego rodzaju formę komunikacji z pracownikami. Ktoś może powiedzieć, że przecież w firmie pracownicy są informowani o wszystkim mailowo. Owszem, ale każdy z nas doskonale wie, że w natłoku maili łatwo nie zauważyć niektórych komunikatów. Stacjonarna tablica informacyjna rozwiązuje ten problem! Postawiona np. przy wyjściu z pewnością nie zostanie przeoczona, a Ty zyskasz pewność, że udostępniane informacje trafią do wszystkich pracowników. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Przede wszystkim na jakość wykonania. Warto wybierać producentów, którzy do produkcji stosują sprawdzone produkty wyróżniające się nienagannym wyglądem pomimo upływu lat. Kilka ciekawych propozycji znajdziesz pod adresem gabloty.info.pl. Szeroki asortyment pozwoli Ci na wybranie tablicy informacyjnej w różnych kształtach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do miejsca, w jakim ma się znaleźć oraz ogólnego designu panującego we wnętrzu. Firma Omega System ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tablic informacyjnych, co przekłada się na ich niezawodność pomimo lat. Co więcej, to właśnie tutaj masz możliwość poprzez współpracę z fachowcami zaprojektowania swojej własnej tablicy informacyjnej. Zainteresowany? Skontaktuj się już teraz i przekłuj swoją wizję w realny projekt!

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%