Zamknij

Szlifierz

Nr oferty: StPr/19/0508Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sklęczkowska 18, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: szlifowanie odlewów, reczna obróbka wykańczajaca odlewy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe 4-letnie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi szlifierki
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Odlewnia Kutno Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Cieszyńska 23G, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Weronika Obrębska
      Numer telefonu: 506-998-261
      E-mail: weronika.obrebska@odlewniakutno.eu
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Koordynacja projektów,rekrutacja pracowników z Ukrainy,Rosji,Białorusi,obsługa klientów z Ukrainy,Rosji,Białorusi, wyjazdy służbowe (Polska i zagranica),prowadzenie dokumentacji pracowniczej w języku,
      StPr/19/0621
      data rozpoczęcia pracy od 14.06.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczna
      StPr/19/0622
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2019
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych na zabudowach samochodowych
      StPr/19/0623
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      w/g programu stazu
      StPr/19/0608
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      w/g programu stażu
      StPr/19/0612

      StPr/19/0614

      Przewóz osób na regularnych liniach komunikacyjnych.
      StPr/19/0596
      wynagrodzenie od 15,85 - 18,25 PLN

      przestrzeganie procedur HACCAP, zmywanie naczyń, obróbka surowców wydawanych do produkcji
      StPr/19/0595
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      naprawa samochodów osobowych, silnika, zawieszenia itp.
      StPr/19/0582
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Dozór obiektu
      StPr/19/0578
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN