Zamknij

Lakiernik samochodowy

Nr oferty: StPr/19/0044Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sklęczkowska 18, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac lakierniczych na pojazdach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Lakiernik samochodowy (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AMZ Kutno S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sklęczkowska 18, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Justyna Strojecka
      Numer telefonu: 024-355-99-03
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV-kontakt osobisty do siedziby firmy Dział Kadr poprzedzony telefonicznym.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Roboty ziemne,roboty odwodnieniowe, roboty torowe.
      StPr/19/0072
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 850 PLN

      Utrzymanie hali produkcyjnej w czystości oraz obsługa maszyn myjących(myjka ciśnieniowa).
      StPr/19/0073
      data rozpoczęcia pracy od 08.02.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Prowadzenie badań diagnostycznych oraz pracy terapeutycznej w grupach, prowadzenie doradztwa i udzielanie pomocy psychologicznej uczestnikom ich rodzinom i instruktorom terapii zajęciowej w zakresie p
      StPr/19/0069
      wynagrodzenie od od 600 PLN

      Sporządzanie potraw kuchni regionalnej-bengalskiej w/g oryginalnych przepisów,obróbka surowców do produkcji kulinarnych,właściwy dobór przypraw i składników.
      StPr/19/0070
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 1 200 PLN

      obsługa urządzenia do wyrobów deserowych, przyjmowanie i wydawanie zamówień
      StPr/19/0049
      data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,zarządzanie zespołem pracowników.
      StPr/19/0052
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Wykonywanie zabudowy stolarskiej
      StPr/19/0053
      wynagrodzenie od od 16,5 PLN

      montaż urządzeń elektrycznych do zabudów samochodowych
      StPr/19/0054
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Zabezpieczenie materiałowe produkcji,prowadzenie dokumentacji magazynowej.
      StPr/19/0055
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      wykonywanie prac montażowych i ślusarskich na zabudowach samochodowych
      StPr/19/0056