Zamknij

Operator wózków jezdniowych

Nr oferty: StPr/24/0388Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Intermodalna 6, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Załadunek,rozładunek,przyczep i kontenerów,kompletowanie palet,obsługa skanera.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe min. 1 rok,uprawnienia na wózki widłowe UDT kat.II WJO
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NEWCOLD KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Intermodalna 6, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Mateusz Branicki
    Numer telefonu: 730-989-897
    E-mail: mateusz.branicki@newcold.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na wskazany adres email pracodawcy lub kontakt telefoniczny.(B.M)
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie
    StPr/24/0479
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    w/g programu stażu
    StPr/24/0491
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Wsparcie procesów HR związanych z cyklem życia pracownika w organizacji,monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP,organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby działu i inne.
    StPr/24/0477
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostaw i wysyłek,obsługa wózka widłowego oraz bieżąca kontrola stanu technicznego powierzonego mienia,ręczny załadunek oraz rozładunek materiałów i surowców,praca ze skanerem, raportowanie, etykietowanie, kontrola stanów magazynowych oraz udział w inwentaryzacjach,przestrzeganie procedur BHP i Bezpieczeństwa Żywności,dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
    StPr/24/0478
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024

    Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych, maszyn oraz ścian
    StPr/24/0466
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Obsługa recepcji oraz przyjmowanie i przekierowywanie połączeń telefonicznych,obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz przesyłek kurierskich,wsparcie administracyjne Dyrektora Zakładu.
    StPr/24/0474

    przegląd oraz naprawa pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych
    StPr/24/0351
    data rozpoczęcia pracy od 16.06.2024

    Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,analiza przyczyn awarii i inicjowanie działań naprawczych,zamawianie oraz kontrola stanu części zaminnych,opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną.
    StPr/24/0475

    Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,kontrola jakości wyrobów w ramach wykonywanej operacji,przestrzeganie procedur BHP i Bezpieczeństwa Żywności,dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
    StPr/24/0476

    Montaż elementów elektronicznych i przewodów
    StPr/24/0473
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN