Zamknij
REKLAMA

Tor wybacza błędy... ulica nie! Obejrzyj spot

17:27, 18.11.2021 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

W ramach policyjnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod hasłem "Nie zabijaj" kutnowscy policjanci przygotowali spot filmowy. Obejrzyj! Pomyśl! Drogi publiczne to nie miejsce do urządzania wyścigów, rajdów czy do "palenia gumy". Przestrzegamy przed takim postępowaniem. Mandat karny może w konsekwencji okazać się najłagodniejszą formą kary.

Uliczne wyścigi są nielegalne, branie w nich udziału to świadome stwarzanie zagrożenia dla siebie i innych. Osoby które uwielbiają szybką jazdę i przypływ adrenaliny nie zdają sobie sprawy, że mogą doprowadzić do nieszczęścia. Podczas driftów czy nielegalnych wyścigów nigdy nie możesz być pewien czy nie stracisz kontroli nad pojazdem, a łamiąc przepisy ruchu drogowego możesz doprowadzić do wypadku. Mandat karny może w konsekwencji okazać się najłagodniejszą formą kary.

Zachęcamy tych, którzy chcą spróbować swoich sił w kierowaniu pojazdu sportowego, aby robili to w wyznaczonych miejscach tj. na torze wyścigowym - najlepiej pod okiem instruktora, który nauczy jak panować nad pojazdem w sytuacjach newralgicznych. Takich miejsc w Polsce nie brakuje.

Nie ryzykuj, bądź świadomym kierowcą. Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków śmiertelnych. Dlatego zanim naciśniesz nogę na gaz pamiętaj, że Ty i Twoi bliscy macie tylko jedno życie.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ech a było normalnieech a było normalnie

0 0

No fajnie tylko na Kutnowskich ulicach NIE MA POLICJI a propaganda nie załatwi sprawy Gnoje w dzień upalają gumy a ronda bokiem biorą wystarczy podjechać w czasie przerwy pod szkoły no i to śmieszne bo Policjanci najczęściej stoją w miejscach gdzi stali ich koledzy z milicji tyle lat i nic się nie zmieniło ? a może się coś zmieniło ?! 07:09, 19.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%