Zamknij
REKLAMA

Wnuczka z kolegami napadła i okradła swoją babcię

15:47, 15.06.2019 | KPP Kutno
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy napadli na 69-letnią mieszkankę Kutna w jej mieszkaniu. Zabrali jej złoto. Mienie w całości zostało odzyskane. Sąd aresztował podejrzanych na trzy miesiące. Za rozbój grozi kara nawet do 15 lat więzienia.

10 czerwca około godz. 15.20 do mieszkania 69-letniej kobiety przyszła w odwiedzimy wnuczka, która przyprowadziła dwóch swoich kolegów. Mężczyźni byli zamaskowani i po wejściu do mieszkania jeden z nich przyłożył kobiecie do głowy narzędzie przypominające broń, a następnie przewrócili ją. Zażądali wydania pieniędzy oraz złota. Ukradli obrączkę oraz złoty pierścionek, a następnie cała trójka uciekła z mieszkania. 69-latka natychmiast powiadomiła policję o całym zajściu. Sprawcy napadu zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat oraz 27-letnia kobieta to mieszkańcy Kutna. Wszyscy troje trafili do policyjnego aresztu. Skradzione złoto zostało odzyskane przez policjantów i wróciło już do właścicielki.

12 czerwca zatrzymani usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Kutnie zastosował wobec podejrzanych 3-miesięczny areszt.

REKLAMA
(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

EgonEgon

0 0

Miałem ją... 18:46, 26.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone