Zamknij
REKLAMA

Nagranie przed dachowaniem w Pomarzanach. Trwają czynności kutnowskiej Policji

16:53, 31.01.2019 | O.R
REKLAMA

Wczoraj około godz. 21.30 doszło do zdarzenia drogowego w Pomarzanach. Dachował Mercedes na kutnowskich numerach z trojgiem osób (21, 20 lat i niepełnoletnia dziewczyna). Kierowca i dwoje pasażerów trafili do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze  w wyniku czego auto dachowało. Trzy osoby biorące udział w tym zdarzeniu trafiło do szpitala. Trwają czynności w kierunku ustalenia kto kierował i spowodował to zdarzenie drogowe- informuje asp.szt Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno. - Od mężczyzn została pobrana krew na obecność narkotyków.

W sieci znalazło się nagranie z podróży młodych uczestników zdarzenia drogowego w gminie Krośniewice. 

Film z internetu zawiera przekaz edukacyjny, nie promuje nadużywania alkoholu i jest opublikowany ku przestrodze dla wszystkich użytkowników dróg. Dachowanie, które zakończyło podróż młodych ludzi i tragedia, która ich spotkała niech również będzie przestrogą.

W związku z mową nienawiści w stosunku do właściciela portalu eKutno.pl wyłączamy komentarze do informacji pochodzącej z KPP Kutno i edukacyjnego filmu z internetu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone