Zamknij
REKLAMA

Zderzenie busa z koparką. Są ranni!

13:15, 15.11.2018 | GDDKiA
REKLAMA
Skomentuj

Przed 13.00 w Korytach na DK 91 doszło do zderzenia busa z koparką. Dwie osoby zostały ranne. Do kutnowskiego szpitala trafili obaj kierowcy 35 -letni kierowca busa i 24-letni kierowca ciągnika.

Jezdnia jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd: DK91 - Topola Królewska - DK60 - Witonia - Kutno - DK92 - obwodnica Krośniewic - DK91. Objazd dotyczy podróżujących na odcinku Łęczyca - Krośniewice. Kierowcy podróżujący do pobliskich miejscowości kierowani są na objazdy drogami lokalnymi. 

 

( GDDKiA )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone