Zamknij
REKLAMA

Happy Bus zawita do Krośniewic i Żychlina

16:35, 31.07.2019 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj
http://www.happykids.org.pl

Happy Bus zawita do Krośniewic i Żychlina! Przez trzy dni dzieci będą mogły bezpłatnie cieszyć się wieloma wspaniałymi atrakcjami. Happy Bus to dwa autobusy zamienione w mobilne place zabaw, które dotrą do dzieci z 25 małych miejscowości w Polsce. Hasło tegorocznej akcji to „Dzieci mają głos”. Na trasie Happy Busa znalazły się również miejscowości z powiatu kutnowskiego  Żychlin i Krośniewice.

Za http://www.happykids.org.pl Przystanek HAPPY BUS to projekt, który wychodzi naprzeciw problemom dzieci z małych miejscowości i wsi. Wielu rodziców boryka się z problemami finansowymi, które powodują, że nie mogą zaspokoić podstawowych potrzeb swoich dzieci. Takim szczególnym okresem są wakacje.

Celem projektu jest zorganizowanie dzieciom, które nie mogą skorzystać z wypoczynku wakacyjnego i pozostają w domu, opieki połączonej z zabawą. Dla wielu z nich jedyną atrakcją a zarazem obowiązkiem jest pomoc rodzicom w pracach gospodarskich. Chcemy również zwrócić uwagę i na ten problem, ponieważ bardzo często dzieci ulegają wypadkom.

 

REKLAMA
(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone