Zamknij
REKLAMA

Zapomniane melodie z Kapelą Płocką

16:14, 21.01.2019 | POKiS
REKLAMA
Skomentuj

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na koncert „Wszystko gra” w wykonaniu Kapeli Płockiej. Zespół zagra w piątek 25 stycznia o godzinie 19 w sali koncertowej POKiS-u. Bilety w symbolicznej cenie 10 zł można jeszcze kupić w Bileterii przy ul. Jakubowskiego 10 oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Zespół kontynuuje muzyczne tradycje założonej w 1994 roku Płockiej Kapeli Podwórkowej. Kapela Płocka uczestniczyła w nagrywaniu licznych programów radiowych i telewizyjnych w tym m.in. „Rolnik szuka żony”, programu zatytułowanego „Kapela Płocka” w TVP Kultura, nagrań radiowych w Radiu RDC Radiu KRDP. W 2016 roku muzycy nagrali płytę „Płyń Wisło, płyń” emitowaną zarówno w lokalnych, jak i krajowych mediach.

Twórczość Kapeli w warstwie muzycznej sięga do nieco zapomnianych melodii, a w warstwie tekstowej do tematów związanych z wielkomiejskim życiem Lwowa, Warszawy i oczywiście Płocka.

Kapela Płocka zagra w składzie: Andrzej Machnicki – kontrabas, Wojciech Gajewski – gitara i wokal, Piotr Frąś – akordeon, Katarzyna Zawadzka – skrzypce, Michał Zawadzki – instrumenty perkusyjne.

Koncert zatytułowany „Wszystko gra” odbędzie się 25 stycznia o godzinie 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Jakubowskiego 10). Bilety w cenie 10 zł można jeszcze kupić w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.


 

(POKiS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone