Zamknij
REKLAMA

W środę koncert Polish Love Story Komasa / Wiwała / Hlushko

22:00, 22.02.2019 | kultura
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na Polish Love Story Komasa / Wiwała / Hlushko. Muzyczne wydarzenie sezonu! Wyjątkowy koncert pieśni polskich o tematyce miłosnej w wykonaniu duetu znakomitych śpiewaków. 27 lutego o godz. 18:00 bilet 30 zł.

Polish Love Story to projekt muzycznej opowieści miłosnej, która zaczyna się utworami Fryderyka Chopina, następnie obrazowana jest utworami Stanisława Moniuszki i Karola Szymanowskiego. Finał romantycznej historii kończą utwory Grażyny Bacewicz oraz Piotra Perkowskiego. Każdy z tych kompozytorów reprezentuje inną epokę, inne style ale wszystkich łączy to samo uczucie melancholii, i słowiański sposób muzycznego opowiadania o miłości.

Doskonale znana kutnowskiej publiczności sopranistka Aleksandra Wiwała zaprosiła do koncertu polskiej liryki miłosnej barytona Szymona Komasy, swojego scenicznego partnera, u boku którego zagrała w „Tramwaju zwanym pożądaniem” André Previna. Spektakl ten został uznany za najlepsze przestawienie sezonu 2017/2018. W tym samym czasie oboje artystów rozpoczęło współpracę z wybitnym pianistą Tarasem Hlushko. Jego wrażliwość, charyzma sceniczna a przede wszystkim talent wydobywa z fortepianu całą paletę barw i nastrojów, które w połączeniu ze śpiewem tworzą jednolity artystyczny obraz.

To muzyczne wydarzenie jest jednym z koncertów w ramach trasy promocyjnej pierwszej solowej płyty Szymona Komasy “Polish Love Story” nagranej dla prestiżowej wytwórni Warner Classic. Będą mieli Państwo możliwość nie tylko wysłuchania pieśni polskiej w “zakochanej” odsłonie ale również udziału w rozmowie ze śpiewakiem, który świeci tryumfy w świecie operowym oraz zdobycie podpisu na jego płycie.

(kultura)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone