Zamknij
REKLAMA

We wtorek utrudnienia na estakadzie między węzłami Piątek i Kutno Wschód

21:00, 29.06.2020 | GDDiA
Skomentuj
REKLAMA

W związku z koniecznością przeprowadzenia tzw. punktowych napraw nawierzchni na autostradzie A1, od jutra (30.06) do środy włącznie (01.07) należy spodziewać się utrudnień na estakadzie między węzłami Piątek i Kutno Wschód.

- Prace prowadzone będą na jezdni prowadzącej w kierunku Gdańska na 263 – im kilometrze drogi. W związku z tym, ruch będzie się w tym miejscu odbywał tylko lewym pasem (na odcinku ok. kilometra) i będzie obowiązywało tam ograniczenie do 80 km/h - informuje Maciej Zalewski Główny Specjalista ds. Komunikacji GDDiA w Łodzi.-  Prace, zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia mają się rozpocząć o godzinie siódmej i trwać do wieczora. Pierwszym etapem będzie sfrezowanie uszkodzonych fragmentów nawierzchni, a następnie położenie nowej warstwy bitumicznej.

UWAGA! Ze względu na fakt, że takie prace wymagają bezdeszczowej aury, podany termin wykonania robót, może ulec zmianie.  Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowania się do ustawionego oznakowania.

(GDDiA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA