Zamknij
REKLAMA

Wracają konkursy na eKutno.pl Lubisz Ewana McGregora?

08:03, 20.05.2020 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Wracają konkursy na naszym portalu. Mamy dla Was ekranizację nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha pt. Amerykańska sielanka. Wystarczy zalogować się na eKutno.pl i napisać w jakiej roli waszym zdaniem najlepiej sprawdził się Ewan McGregor. Konkurs trwa do 25 maja do godz. 20.00

Bezkompromisowa ekranizacja, nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha, z Ewanem McGregorem, Jennifer Connelly i Dakotą Fanning w rolach głównych. Kolejny, po American Beauty, wstrząsający obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa.

Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

Amerykański sen to sen o ziemi, gdzie życie powinno być lepsze, bogatsze i pełniejsze dla wszystkich według możliwości, zdolności i pracy, niezależnie od klasy społecznej, pozycji czy urodzenia.
„Amerykański sen”, James Truslow Adams

Za kinomuza.pl

[KONKURS]225[/KONKURS]

 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA