Zamknij
REKLAMA

X sesja Rady Powiatu Kutnowskiego i wotum zaufania dla zarządu

15:21, 11.06.2019 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

19 czerwca w Starostwie Powiatowym odbędzie się sesja absolutoryjna. W porządku obrad znalazły się sprawozdanie roczne z działalności Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie za rok 2018 wraz z wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej i systemu pieczy zastępczej na rok 2019, rozpatrzenie raportu o stanie Powiatu Kutnowskiego za 2018 rok oraz debata nad raportem.

Radni będą obradować nad udzieleniem Zarządowi Powiatu Kutnowskiego wotum zaufania, rozpatrzą i zatwierdzą sprawozdania finansowego Powiatu Kutnowskiego za 2018 rok wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu jednostki samorządu terytorialnego, zapoznają się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej dotyczącą sprawozdania Zarządu Powiatu w Kutnie z wykonania budżetu za 2018 rok, z informacją o stanie mienia Powiatu, z opinią Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Kutnowskiego,

Po dyskusji nastąpi podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu za 2018 rok oraz absolutorium dla zarządu za ubiegły rok.

Radnipowiatowi zajmą się też bieżącymi sprawami: zmianami w budżecie  na 2019 rok, nadaniem Statutu Powiatowemu Urzędowi Pracy w Kutnie, sprawozdaniem  z realizacji programu współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi w2018 rok.

Radni zapoznają się ze sprawozdanimi z działalności stałych komisji Rady Powiatu w 2018 rok i bieżącą informacją starosty o działaniach w okresie międzysesyjnym.

W porządku obrad czerwcowej sesji znalazły się też interpelacje i zapytania oraz sprawy różne. 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

EmerytEmeryt

9 2

Do *%#)!& nędzy powycinaliście drzewa i teraz nie można w dzień chodzić po mieście! 15:50, 11.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

drzewostandrzewostan

1 0

A konkretnie kto powycinał,miasto czy powiat? 07:22, 12.06.2019


Ot, taka zabawa w piOt, taka zabawa w pi

7 1

Noooo, nic ten politykierski, marny, obłudny folklor komuszo-samobronowo-zeteselowsko-bolszewicki pt. psissuar nie zrobił, ale "glejt" na dalsze opier.....e się przydzielili sobie kacyki peło-wiacikowego "sołtysostwa", prawda?!!
P.S.
Są takie środowiska, że można nie mieć podstawowego wykształcenia do zarządzania czymkolwiek inaczej być nieukiem lub pospolitym prostakiem, brak ogłady, kultury bycia, obycia, stosownej obyczajowej higieny, ale wysokie zydle można dzierżyć, tak ?! Gdzie tak jest, ano w rynsztokowej politykierce różnych, różnistych sadzawek, niestety! Wniosek - nieuki, prostaki, prymitywne jednostki dawaj w te pędy na "listy" iii... stołki z wysoką mamoną zagwarantowane. Nazywając rzecz po imieniu - jak onegdaj bywało za "w(..h)ója" e. gierka lub "dziadzia /obrzydliwca/ wi-sława gomułki", o zgrozo!!! 20:56, 11.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

widzwidz

5 0

Poprawcie nagłośnienie z obrad sesji oraz zróbcie tak ,żeby kamera pokazywała osoby zabierające głos , bo nie dosyć ,że słabo słychać to jeszcze słabo widać. 07:47, 12.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

alikalik

2 1

nie szkoda czasu na oglądanie?! 09:39, 13.06.2019


REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone