Zamknij
REKLAMA

Radny Dariusz Joński: Powiat nie radzi sobie ze szpitalem

10:48, 22.03.2019 | TV Kutno
REKLAMA
Skomentuj

 - To jest niebywałe, że naprawdę od lat ten szpital jako jeden z nielicznych, albo jedyny w województwie boryka się bez jakiegokolwiek pomysłu, jak wyciągnąć go z zadłużenia - mówił radny wojewódzki Dariusz Joński. - Jeśli powiat nie potrafi sobie poradzić ze szpitalem w Kutnie, to może rozpocząć rozmowy z sejmikiem. On, a dokładniej urząd marszałkowski ma w swojej gestii kilka szpitali w województwie i to rzeczywiście może być dobry pomysł.

(TV Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

AdiAdi

0 8

Brawo świetny pomysł 11:46, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czyżby powtórka z -sCzyżby powtórka z -s

8 1

Toż to nijaki <jońsiu> niegdysiejszy bywalec szmatławej ferajny z post-pzpr oraz późniejszego przefarbowanego z tej formacji -sld-, miał okazję do zgłaszania swoich pomysłów i wyciągnięcia tego przybytku z zadłużenia, bo jego kolesie tawariszcze "rządzili" w powiatowym układzie praktycznie samodzielnie (o zgrozo!) przez dwie pierwsze kadencje, również następne kolejne, bywając w różnych, różnistych konfiguracjach koalicyjnych! I to są niezaprzeczalne fakty, tak ?! Nic nie zrobił wówczas, jak również będąc tzw. parlamentarzystą, tak?! To co, raptem dzisiaj temu komuszkowi rozświetliła się czerwona "aureola" nad pustą, politykierską łepetyną i dawaj w te pędy krytykować, łajać, doradzać, błyszczeć przed kamerkami ?!? My Mieszkańcy tego Powiatu odpowiadamy <wam> (zwrot z jego komuszo-bolszewickiej bajki) tawariszcz -jońsiu-, u nas już jeden jest "nieomylny, wszechwiedzący" spadochroniarz i nawiedzony politykierczyk pt. sema-for <balaszczok>, czy jakoś tak iii..... co wychodzi z jego mieszania się w Nasze lokalne sprawy?! Ano właśnie, pojawiają się z jego nadania zaciągi marnych, ba , beznadziejnych administracyjnych "mędrców" (pożal się Boże), nie pytani o swoje programy, pomysły tudzież propozycje rozwiązywania poważnych, lokalnych problemów, patrz: szpital, kasują ogromną mamonę za to, że bywają w naszym regionie iii.... za przyczyną ich bytności wybuchają, ni stąd ni zowąd, pożary uśmiercające Młodych Mieszkańców Naszego Powiatu, niestety!
Reasumując - tawariszcz <jońsiu> idź sobie komuchu tam skąd przyszedłeś, a nasze problemy niech rozwiązują Obywatele tego Powiatu, a jak nie poradzą sobie z nimi, to ich ktoś odwoła i zmieni układ rządzących, oczywiście w przeciwieństwie do takich spadochronowych, politykierskich plastusi jak -wy tawariszcz-, które pojawiają się nagle ze "znakomitymi" pomysłami i znikają też nagle, jak im z pustych łbów kopci się od bezmózgowia i "radosnej" twórczości w bałwochwalczym pustkowiu, pozostawiając po sobie, no właśnie, SPALONĄ ZIEMIĘ (nomen omen) !!!
P.S.
Na POHYBEL komuchom i nieudacznym politykierczykom różnej, różnistej maści! Amen 11:54, 22.03.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TeofilTeofil

4 1

Dziękuje za rzeczowy komentarz. Dobrze, ze jeszcze są tacy ludzie jak Ty, którzy piszą prawdę . 21:32, 22.03.2019


Gang MarcelaGang Marcela

0 0

#Tylko PRAWDA jest ciekawa. PRAWDA w oczy kole. Poznacie PRAWDĘ, a PRAWDA was wyzwoli.#

My też dziękujemy za rzeczowy komentarz. Chylimy czoła przed autorem(ką), pozdrawiamy i życzymy dużo sił do walki z obłudą, utopią, bałwochwalstwem, świętokradztwem, krzywoprzysięstwem i bluźnierstwem.

Ludzie oddalający się od PRAWDY tracą z czasem rozum, stają się nienawistni. Ich nienawiść skupia się na ludziach mówiących PRAWDĘ, takich jak środowisko ludzi związanych z Redakcją eKutno. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska. Być zwyciężonym, a nie ulec - to zwycięstwo. Teraz już nie ma odwrotu. Trzeba jeszcze głośniej mówić PRAWDĘ tak jak zaczęliście i maszerować dalej. Naród z Bogiem. Bóg z narodem. Zwyciężymy!!!

Bazyliszek kameleon joński - to persona non grata. Panie Prezydencie! Panie Starosto! Prosimy nie wpuszczać takich oszołomów na teren miasta i powiatu. Pro publico bono! Amen 22:28, 23.03.2019


polityk obrotowypolityk obrotowy

7 0

Panie Joński gdzie był pan do tej pory? Przecież szpital ma problemy nie od dzisiaj, prawda?Przecież wiele osób z panem tu w Kutnie w siedzibie SLD ( bo pan był członkiem tej partii)rozmawiało na temat szpitala . Pan był wtedy przy tzw władzy i co nawet pan nie raczył się z tymi ludźmi spotkać i odpowiedzieć , a teraz pan tak Kutnem się zajmuje?Obecna pana partia PO rządziła przez 8 lat i co zrobiła ze szpitalem? Niech już pan lepiej pilnuje tego stanowiska które pan dostał ,żeby woda była czysta .
Niedawno pan chciał budować most w Kutnie , teraz pan się szpitalem zainteresował co jeszcze zostało? 12:44, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

w BIPw BIP

6 0

"Dariusz Joński wiceprezesem miejskiej spółki. "To efekt roszczeń Barbary Nowackiej"

Dariusz Joński, radny sejmiku województwa łódzkiego, dawny kontrkandydat Hanny Zdanowskiej w wyborach na prezydenta miasta został wiceprezesem aquaparku Fala. Ponoć z rekomendacji samej prezydent. Wiadomo jednak, że w tle jest "większa" polityka. 12:50, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone