REKLAMA

A może Ferie z Wąskotorówką?

16:23, 29.01.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Trwają ferie zimowe. Jeśli nie macie Państwo pomysłu na spędzenie wolnego czasu, a chcielibyście dobrze i ciekawie go wykorzystać, to niezawodnym sposobem będą Ferie z Wąskotorówką 2018! Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie przygotowało ofertę również dla województwa łódzkiego, która realizowana będzie od 29 stycznia do 23 lutego. Proponujemy specjalnie przygotowane na ten czas, trwające półtorej godziny, zajęcia edukacyjno-warsztatowe, wzbogacone o dodatkowe atrakcje.

W niniejszym okresie codziennie od wtorku do piątku odbywać się będą różnorodne zajęcia o tematyce dotyczącej historii kolejnictwa, a także dziejów Sochaczewa i ziemi sochaczewskiej. W ramach każdego ze spotkań zaaranżowana zostanie część dydaktyczna, wzbogacona o elementy gier i zabaw, wśród których wyróżnić należy kolejowe kolorowanki, rebusy, krzyżówki, a nawet…budowanie zamków z klocków! Następnie przyjdzie czas na spacer po skansenie, w trakcie którego uczestnicy zapoznają  się  z największą kolekcją taboru wąskotorowego w Europie. Na finał zajęć, dla chętnych i w ramach dodatkowej atrakcji, przewidzieliśmy również możliwość rozpalenia ogniska. Dzięki temu będzie można ogrzać się w klimatycznym otoczeniu zabytkowych wagonów i lokomotyw, a w przypadku posiadania własnego prowiantu również usmażyć kiełbaskę.

Szczegóły oferty na Ferie z Wąskotorówką na naszej stronie internetowej: www.mkw.e-Sochaczew.pl. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 517 229 643.

 

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018