Wczoraj na stadionie miejskim w Kutnie odbyły się kolejne zawody z cyklu Czwartki Lekkoatletyczne. Tym razem rywalizowali ze sobą sportowcy ze szkół podstawowych. Choć pogoda była niezbyt sprzyjająca, na stadionie stawiła się dość pokaźna grupa młodych sportowców. W następnej galerii wyniki z oryginalnych zapisów organizatora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.
2013-10-02 08:34:58