Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży Świat w kolorach doczekał się dwudziestej edycji. Tym razem jej motywem przewodnim były Różne oblicza jesieni. Konkurs realizują Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie.
Jury w składzie: Anna Dębska – plastyk, kierownik świetlicy w SP nr 1 w Kutnie – przewodnicząca, Dorota Modlińska – plastyk, pracownik Muzeum Regionalnego w Kutnie - członek oraz Lilia Marciniak – nauczyciel plastyki MDK w Kutnie - członek po zapoznaniu się z pracami konkursowymi Jury stwierdza, że w konkursie wzięli udział uczniowie z 16 szkół zgłoszono łącznie 207 prac.
Po wnikliwej ocenie Jury postanowiło przyznać:
Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5
Ernest Wąs – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – I miejsce
Oskar Bednarek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie – II miejsce
Kamil Wasiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie – III miejsce
Wyróżnienia:
Kinga Hofman – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Jakub Najbar - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Szymon Baranowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
Gracjan Piasecki – Szkoła Podstawowa w Byszewie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 50 prac.
Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-7
Anna Musiał – Szkoła Podstawowa w Witoni - I miejsce
Jakub Frączek – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicach – I miejsce
Marcin Łapko - Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach – II miejsce
Julia Kiciak – Szkoła Podstawowa w Byszewie – II miejsce
Julia Antczak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – III miejsce
Wyróżnienia:
Wiktoria Pietrzak – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Zuzanna Jaciubek - Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
Julia Domaradzka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie
Wiktoria Rosiak - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie
Anna Kowalewska - Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 56 prac.
Kategoria III – uczniowie gimnazjum
Ilona Górkiewicz – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – I miejsce
Sabina Królak - Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie – I miejsce
Julia Przybysz - Gimn. przy Szkole Podstawowej w Witoni – II miejsce
Mateusz Kaczmarek - Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – II miejsce
Karolina Graczyk - Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie – III miejsce
Wyróżnienia:
Marta Kudrycka - Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach
Irmina Urbańska - Gimn. im. A. Mickiewicza w Żychlinie
Aleksandra Konarzewska - Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie
Zuzanna Janczak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie
Kinga Kowalczyk – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie
Do wystawy zakwalifikowano łącznie 30 prac.
Za szczególne osiągnięcia uczniów dyplomami wyróżniono opiekunów:
p. Barbarę Wiśniewską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Byszewie
p. Ewę Andryszczak Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie
p. Renatę Mieszkowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 4 i nr5 5 w Kutnie
p. Agnieszkę Wawrzyniak – nauczycielkę gimnazjum w Żychlinie
p. Elwirę Olkiewicz - Bujko – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Strzelcach
p. Wiolettę Olesińską - nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Witoni
p. Annę Dziubę - nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 7 w Kutnie
p. Magdalenę Frankowską - nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
p. Agnieszkę Adamek – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
p. Katarzynę Miziołek - nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach
p. Aleksandrę Kołodziejską - nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Dąbrowicach
p. Monikę Pawłowską - nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku
p. Agnieszkę Maćkowską - nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie
MDK
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz