Zamknij
REKLAMA

Rozszerz swoją listę dostępnych kanałów telewizyjnych - UPC pakiety dodatkowe

14:13, 23.02.2018 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Jeśli jesteś prawdziwym fanem telewizji i korzystasz z większości kanałów, które są dla ciebie dostępne w podstawowym pakiecie, być może powinieneś zastanowić się nad wzbogaceniem swojej listy dostępnych programów o dodatkowy pakiet tv. W zależności od tego czy twoje gusta bliższe są filmom i serialom czy bardziej skłaniasz się ku emocjom sportowym, możesz wybrać kanały, które będą najlepsze dla ciebie. Poznaj ofertę UPC pakietów dodatkowych.

Coś dla kinomanów

Użytkownicy telewizji cyfrowej, którzy są prawdziwymi smakoszami dobrego kina z pewnością czują niedosyt, oglądając jedynie podstawowe kanały telewizyjne. Z myślą o nich zostały stworzone w UPC pakiety dodatkowe, umożliwiające im dostęp do kanałów, które z pewnością dostarczą wiele wrażeń i rozrywki. Zawierają one stacje nastawione wyłącznie na emisję filmów i seriali, a program bogaty jest zarówno w klasyczne tytuły, jak i nowości w świecie kina. Rozszerzając swoją listę kanałów o pakiety, użytkownik może cieszyć się różnorodnością gatunków, która z pewnością odpowie na potrzeby każdego członka rodziny. Miłośnicy dobrego kina mogą wzbogacić swoją ofertę o kanały:

  • FilmBoX ( 7 dodatkowych programów)
  • Cinemax ( 2 dodatkowe kanały)
  • HBO (4 dodatkowe kanały, a ponadto możliwość korzystania z serwisu internetowego HBO GO)
  • Canal + ( 8 dodatkowych kanałów, w tym dwa kanały sportowe z relacjami na żywo z wydarzeń sportowych)


Dla prawdziwych fanów sportowych

W UPC pakiety dodatkowe przeznaczone są także dla amatorów sportowej adrenaliny, których z pewnością interesują zupełnie inne kanały telewizyjne. Miłośnicy relacji sportowych powinni rozważyć rozszerzenie swojej listy kanałów o zupełnie inny pakiet tv. Kanał Eleven Sports z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom sportu, gdyż dostarcza dawkę emocji na żywo przez 24 godziny na dobę. Stacja ta posiada 3 programy:

Eleven Sports 1
Eleven Sports 2
Eleven Sports 3

A każdy z tych kanałów ma wyłączność na emitowanie relacji na żywo  z wydarzeń takich, jak:

- mecze piłkarskie światowych lig

- wyścigi Formuły 1

- rozgrywki Nice 1 oraz Ligi Żużlowej

- mecze piłki ręcznej

- gale sztuki walki oraz wielu innych.

Dodatkowo emisje wzbogacone są o programy studyjne. Fani tenisa ziemnego swoje ulubione rozgrywki relacjonowane na żywo odnajdą natomiast na kanałach Tenis Premium 1 oraz Tenis Premium 2, które także dostępne są w UPC pakietach dodatkowych.

Jak rozszerzyć swoją listę kanałów?

Jeśli jesteś fanem sportu i pragniesz mieć dostęp do wszystkich relacji sportowych na żywo, powinieneś zdecydować się na aktywowanie pakietu Mega Sport TV.  W UPC Eleven Sports dostępne są właśnie w tym pakiecie. Istnieje możliwość, aby od razu otrzymać dostęp do pakietu, wybierając specjalną ofertę łączącą telewizję cyfrową oraz szybkie łącze internetowe, gdzie Mega Sport Tv stanowi część oferty. W UPC pakiety dodatkowe możesz aktywować również samodzielnie, wypełniając formularz na stronie operatora bądź kontaktując się w tej sprawie z konsultantem. Istnieje możliwość aktywowania kilku pakietów jednocześnie, tak, aby każdy domownik mógł cieszyć się swoimi ulubionymi programami i filmami.

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018