Zamknij
REKLAMA

Zwłoki mężczyzn na Czarnieckiego i w rowie w gminie Bedlno

10:49, 29.05.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj w Kutnie przy ulicy Czarnieckiego i w Teodorowie w gminie Bedlno znaleziono zwłoki mężczyzn. Prokuratura Rejonowa w Kutnie zbada okoliczności śmierci obu osób. 

O 12.20 strażacy z PSP Kutno zostali poproszeni o wydobycie zwłok mężczyzny z rowu melioracyjnego w Teodorowie. Prawdopodobnie spadł z roweru do rowu. 

- Do zdarzenia pojechały JRG Kutno i OSP Tomczyce - informuje kpt. Zdzisław Pęgowski, rzecznik PSP w Kutnie. - Wydobyliśmy z rowu zwłoki mężczyzny. - A  w Kutnie wczoraj o godz. 20.58  strażacy zostali wezwani do udzielenia pomocy mężczyźnie na podwórku jednej z posesji przy ulicy Czarnieckiego. Odstąpili od resuscytacji, bowiem mężczyzna nie żył. Po przybyciu lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego, stwierdził zgon. 

W ostatnim czasie w powiecie kutnowskim doszło do kilku tego typu zdarzeń. W lutym tego roku w gminie Bedlno w pustostanie znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny z Mazowsza, wcześniej w listopadzie 2017 roku w Pleckiej Dąbrowie w tej samej gminie znaleziono zwłoki 43- letniego mężczyzny w rowie. Wówczas prokuratura odstąpiła od czynności z uwagi na naturalne przyczyny śmierci. Czy w obu przypadkach z feralnego poniedziałku będzie podobnie? Dowiemy się wkrótce.

(O.R)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone