Zamknij
REKLAMA

Koniec sobotniej libacji z raną kłutą pleców

11:33, 15.05.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Kutnowscy policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała kompana z libacji alkoholowej. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną kłutą pleców. Podejrzany usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi za kratkami.

Dyżurny kutnowskiej komendy w sobotę, 12 maja około godz. 13.40 otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Jak ustalili policjanci, do incydentu doszło podczas zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego. W pewnym momencie 36-letni mężczyzna sięgnął po nóż i ugodził nim 45-latka w plecy w okolice łopatek. Ranny mężczyzna został przewieziony śmigłowcem do szpitala w Łodzi, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kutnie przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował 36-latka na trzy miesiące.

KPP Kutno

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone