Zamknij
REKLAMA

Wandal złapany na gorącym uczynku w Żychlinie

16:40, 13.11.2017 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Policjant z kutnowskiej drogówki dogonił uciekającego chuligana, który parę minut wcześniej uszkodził skrzynkę energetyczną na jednej z ulic w Żychlinie. Mężczyzna był pijany. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 11 listopada w Żychlinie. Około godz. 2.20 w nocy funkcjonariusze ruchu drogowego wykonując czynności dotyczące uszkodzenia samochodu usłyszeli głośne odgłosy uderzania. Wzbudziło to czujność mundurowych, którzy natychmiast poszli w kierunku z którego dochodził hałas. W pewnym momencie zauważyli jak młody mężczyzna z całą siłą kopie w skrzynkę energetyczną, z której odpadła obudowa. Wandal na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać.

Policjanci natychmiast podjęli za nim pościg. Do zatrzymania doszło po około 5 minutach w jednej z kamienic, do której wbiegł podejrzewany. Sprawcą okazał się 18 letni mieszkaniec Żychlina, którego osadzono w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Usłyszy zarzut uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(Redaktor)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

looklook

0 0

Damian M. :)
13:28, 16.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone