Zamknij
REKLAMA

Kolorowe kanapki w ośrodku

21:17, 10.10.2018 | SOSW nr 1
REKLAMA
Skomentuj

10 października  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kutnie odbyły się warsztaty pt,, kolorowe kanapki"w których uczestniczyło 16 przedszkolaków z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 ,,Jarzębinka" w Kutnie.

Nasi uczniowie z klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z uczniami z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 5 w Kutnie o profilu : kucharz oraz pracownik pomocniczy obsługi hotelowej pomagali młodszym kolegom w przygotowaniu smacznych i kolorowych kanapek. Nie zabrakło również świeżych i zdrowych warzyw.Podczas warsztatów panowała miła i ciepła atmosfera.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji, kadrze kierowniczej, nauczycielom przedmiotów zawodowych oraz Panią z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 ,,Jarzębinka" w Kutnie

(Marysi, Paulinie oraz Annie) za pomoc w zorganizowaniu integracyjnego spotkania.

 

(SOSW nr 1)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone