Zamknij
REKLAMA

Piknik Patriotyczny uczniów "Jedynki"

21:39, 12.06.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

Ostatni piątek, 8 czerwca,  stał w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie pod znakiem patriotyzmu. Uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w spotkaniu z grupą rekonstrukcyjną 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty.

Dzieci mogły zobaczyć mundury, broń i wyposażenie żołnierzy. Była to prawdziwa lekcja historii na żywo. Dzieci miały też okazję potrenować rzut granatem i strzelanie z wiatrówki. W konkurencji w przeciąganiu liny mogły zmierzyć się z dorosłymi, ponieważ w Pikniku wzięli też udział rodzice i dziadkowie naszych uczniów.

Wzruszającym akcentem było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnili harcerze. Organizatorami Pikniku byli nauczyciele historii: Wiesław Leśniewski, Izabela Smolarek, Elwira Babecka

Grzegorz Gmerek
 

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

xzxzxzxzxzxz

1 0

piknik patriotyczny,
strzelanie patriotyczne,
jedzenie patriotyczne,
spanie patriotyczne,
............itd, itp......... OBŁĘD! 08:36, 14.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone