Zamknij

Pożyczka pozabankowa długoterminowa w Getmoney - dobry sposób na szybką gotówkę

15:42, 28.11.2019 (.) Aktualizacja: 15:42, 28.11.2019
Skomentuj

Pożyczka pozabankowa długoterminowa w Getmoney to najlepszy sposób na zdobycie pieniędzy w przypadku nieoczekiwanych wydatków. Instytucje zwane parabankami nie wymagają aż tak rozbudowanej dokumentacji mającej na celu przedstawienie historii kredytowej klienta. Wystarczy złożyć wniosek i czekać na pieniądze. 

  1. Pożyczka pozabankowa długoterminowa w Getmoney - jak ją dostać
  2. Spłacanie pożyczki

Pożyczka pozabankowa długoterminowa w Getmoney - jak ją dostać

Aby otrzymać pieniądze, wystarczy wejść na stronę internetową firmy i kliknąć przycisk Złóż wniosek. Następnie oddzwoni do nas konsultant, który dobierze ofertę do naszych potrzeb. W całym procesie będą wymagane następujące dane: numer dowodu osobistego, numer PESEL, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Zaświadczenie o dochodach potrzebne jest w przypadku wyższych kwot. Przy kredycie do 10 000 zł na 12 miesięcy takie dokumenty nie są wymagane. W przypadku sum w przedziale od 10 000 do 25 000 doradca będzie potrzebował zaświadczenia o zarobkach. 

Pożyczki pozabankowe mają wiele zalet, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z nich. Przede wszystkim pieniądze są wypłacane w ten sam dzień, nawet w 15 minut. Pożyczka pozabankowa długoterminowa w Getmoney to najlepszy sposób na zastrzyk gotówki. Bez zaświadczeń, zbierania pełnej dokumentacji oraz spędzania długich godzin w banku z niepewnością, czy kredyt w ogóle zostanie przyznany. Parabanki z reguły nie sprawdzają historii kredytowej klientów. Oznacza to, że osoby, które kiedyś zalegały ze spłatą kredytów lub innych zobowiązań finansowych, mogą liczyć na przychylną decyzję. Powszechnie mówi się, że są to tak zwane pożyczki bez BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej). Cały proces aplikowania o pożyczkę można przeprowadzić nie wychodząc z domu. Wystarczy dostęp do internetu.  

Spłacanie pożyczki

Parabanki najczęściej przyznają pieniądze na raty na okres od 12 do 48 miesięcy. Na witrynach internetowych poszczególnych instytucji znajdują się specjalne kalkulatory rat. Można z nich skorzystać, jednak należy pamiętać, że podają tylko szacunkowe kwoty. Na wysokość rat wpływają następujące czynniki:

  • okres spłaty,
  • wysokość pożyczki,
  • stopa oprocentowania,
  • opłata prowizyjna, 
  • odsetki,
  • RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania),
  • opłaty administracyjne, 
  • opłaty wstępne. 

Każda instytucja samodzielnie określa zasady spłacania pożyczki, dlatego podczas rozmowy telefonicznej warto dokładnie wypytać konsultanta o wysokość raty czy okres, na jaki podpisywana będzie umowa. 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%