Zamknij

Igor Filipczak wakacyjnym Mistrzem Szóstki w szachach

15:14, 16.06.2019 W. Zwarycz Aktualizacja: 15:25, 16.06.2019
Skomentuj

W Szkole Podstawowej nr 6 im. M. Skłodowskiej-Curie rozegrano zgodnie z tradycją kolejny Turniej Szachowy im. H. Pawlaka o Tytuł Wakacyjnego Mistrza Szkoły 2019 w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych.

Wystartowało 23 zawodników, w tym 4 dzielnych pierwszoklasistów. Wakacyjnym Mistrzem Szkoły został Igor Filipczak przed Wiktorem Wiklakiem i Hubertem Ciszkiem. Na czwartym miejscu uplasował się Grzegorz Zawadzki, który wyprzedził Katarzynę Wiklak i Jakuba Hofmana. Laureatom wręczono medale. Każdy uczestnik otrzymał dyplom potwierdzający zajęte miejsce i zdobył ciekawą szachową nagrodę o wartości zależnej od uzyskanej lokaty (np. pendrive w formie drewnianego szachowego króla, antystresowy skoczek, dżokejka, worek-plecak, bransoletka, kosmetyczka z motywami szachowym, szachowe kubki, breloki, magnesy, smycze, podkładki pod myszkę, szachownice XL). Organizator dziękuje Miłoszowi Zwaryczowi z łódzkiej Fundacji im. Akiby Rubinsteina za wygospodarowanie czasu i profesjonalne sędziowanie.