Konfrontacje Różnych Form Tanecznych organizowane przez 19 lat przez Kutnowski Dom Kultury to energiczna i radosna impreza nie tylko dla mieszkańców powiatu kutnowskiego, ale i dla fanów tańca z innych miast. Dziś jurorami zmagań zespołów tańca z różnych regiornów Polski byli Agnieszka Boruta, Kornelia Ciołek, oraz Benoit LeGros. koordynatorem imprezy od lat jest Anna Jasińska. ( z d. Zwierzyńska).
Jury w wyżej wymienionym składzie po obejrzeniu 7 prezentacji w I kategorii wiekowej 7 – 12 lat w kategorii taniec nowoczesny postanowiło przyznać następujące nagrody:
W kategorii taniec nowoczesny:
I miejsce w kwocie 600 zł Klub Sportowy „Czarne Stopy” Black Team Kids z Łodzi
II miejsce w kwocie 400 zł Happy Feet Junior z Kutna za prezentację „Feet Power”
III miejsce w kwocie 300 zł Mini Flex z Grodziska Mazowieckiego za prezentację „Dżungla”
4 wyróżnienia każde po 150 zł dla:
Luzik z Kutna za prezentację „Crazy dance”
Szok Dance z Kutna za prezentację „Energy dance”
Happy Feet z Kutna za prezentację „Level up”
Pulsik z Kutna
po obejrzeniu 8 prezentacji w I kategorii wiekowej 13 – 16 lat w kategorii taniec nowoczesny i inne propozycje taneczne jury, postanowiło przyznać następujące nagrody:
W kategorii taniec nowoczesny:
I miejsce w kwocie 600 zł Klub Sportowy „Czarne Stopy” Black Team Adult
II miejsce w kwocie 400 zł Flex z Grodziska Mazowieckiego za prezentację „Ptaki”
III miejsce w kwocie 300 zł Zespół Fair Play za prezentację „Super Star”
3 wyróżnienia każde po 150 zł dla
Zespół Monster Munch z Kutna za prezentację „Stary człowiek i morze nad Niemnem”
Zespół Beat Killers z Kutna za prezentację
Zespół Czarne Stopy Black team Juniors
W kategorii zespoły Inne propozycje taneczne:
I miejsce w kwocie 600 zł Zespół Tańca Współczesnego Kontra VI z Bydgoszczy za prezentację „Uwierzyć w marzenia”
III miejsce w kwocie 300 zł Zespół Tańca Kontra z Łodzi za prezentację „Cztery Żywioły „Ziemia”
po obejrzeniu 4 prezentacji w III kategorii wiekowej 17 – 21 lat w kategorii taniec nowoczesny i Inne propozycje taneczne – zespoły, postanowiło przyznać następujące nagrody:
W kategorii taniec nowoczesny:
I miejsce w kwocie 600 zł Puls z Grodziska Mazowieckiego
III miejsce w kwocie 300 zł Alibi z Kutna za prezentację „Destruction”
W kategorii zespoły Inne propozycje taneczne:
II miejsce w kwocie 400 zł Zespół Tańca współczesnego Kontra IV z Bydgoszczy za prezentację „Łaknąc’
III miejsce w kwocie 300 zł Kontra Seniorki
Nagrody finansowe zostały ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury.
Mama15:47, 20.05.2019
1 0
Brawo! Gratulacje 15:47, 20.05.2019