Zamknij

Czwarte zwycięstwo Kadetek KKS Pro-Basket Kutno

12:08, 20.11.2018 KKS Pro Basket Aktualizacja: 12:11, 20.11.2018
Skomentuj

Kadetki KKS Pro-Basket Kutno prowadzone przez trenerkę Karolinę Kociurską Tomczak znakomicie rozpoczęły sezon 2018/2019 wygrywając wszystkie cztery mecze od początku rozgrywek.

W minioną sobotę, dziewczęta podejmowały we własnej hali drużynę TK Basket Stryków. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem zawodniczek z Kutna 76:50. Kadetki z Pro-Basket wygrały znacząco pierwsze 3 kwarty, pozwalając swoim rywalkom na zdobycie jedynie 10 oczek w każdej z kwart. Jedynie czwarta kwarta zakończyła się w granicach remisu. Najskuteczniejszą zawodniczką w meczu była Milena Budner, która rzuciła 19 punktów. 15 oczek do wyniku dorzuciła Gabriela Nadolska. Było to czwarte zwycięstwo utalentowanych koszykarek z Kutna w bieżących rozgrywkach.

KKS Pro-Basket Kutno – TK Basket Stryków 76:50 (18:9, 19:10, 19:9, 20:23).

Punktowały: Wiktoria Kacperska 0, Julia Dresler 11, Justyna Andziak 10, Milena Budner 19, Weronika Zalewska 3, Małgorzata Jabłońska 0, Maria Józefowicz 1, Kinga Stasinowska 10, Paulina Krawczyk 0, Nikola Tomasik 7, Gabriela Nadolska 15, Aleksandra Mackiel 0.