Dziś kutnowscy kibice na stadionie miejskim im. Henryka Reymana byli świadkami dobrego meczu i zwycięstwa MKS Kutno. Nasi piłkarze zmierzyli się z Pilicą Białobrzegi i wygrali 4:1. Drużyna Pawła Ślęzaka po zwycięskim meczu zajmuje piąte miejsce w tabeli. Pierwszego gola w 19 minucie strzelił dla MKS Kutno napastnik Sylwester Płacheta, kolejny w 37 minucie pomocnik Jarosław Szyc, w 39 pomocnik Daniel Mitura i w 69 min. Rafał Kubiak tym samym osiągając wynik 4:0. W 72 minucie Michał Kucharczyk z Pilicy Białobrzegi celnie strzelił w światło bramki i mieliśmy 4:1.
2013-10-05 16:56:48