Dzisiaj około godz. 11.00 na ulicy Oporowskiej w Kutnie, w okolicach Domu Pomocy Społecznej doszło do zdarzenia drogowego. Opel astra III kombi na łowickich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi. Dwie osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione karetką do kutnowskiego szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Teren zdarzenia zabezpiecza policja. Policjanci badają przyczyny wypadku.
2013-09-10 12:35:54