Już po raz kolejny w ramach promowania zdrowego trybu życia pracownicy Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 "Jarzębinka" zorganizowali „FESTIWAL WARZYW”. Celem wspólnych działań i zabaw było stymulowanie pozytywnych zachowań społecznych, oraz promowanie różnego rodzaju aktywności przedszkolaków. W programie imprezy oprócz zabaw, pląsów znalazła się degustacja warzyw pod różnymi postaciami, które zostały przygotowane przez dzieci i wychowawców.
2013-10-04 14:01:32