Dziś na Satdionie Miejskim w Kutnie odbyły się zawody z cyklu Lekkoatletyczne Czwartki. Tym razem wzięli w nich udział gimnazjaliści. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii autorstwa Piotra Szatkowskiego. Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.
2013-10-10 17:41:46