Zamknij

Promuj to ogłoszenie

HOOP POLSKA SP. Z O.O. - TECHNOLOG JUNIOR

Data dodania: 2019-08-13 14:30:13ID: 5409

24 Pokaż numerinfo@hoop.pl

HOOP POLSKA SP. Z O.O. poszukuje osoby na stanowisko TECHNOLOG JUNIOR
OPIS STANOWISKA:
nadzór nad projektami dot. nowych produktów i technologii,
prowadzenie prób technologicznych,
nadzór nad standaryzacją i optymalizacją procesów,
eliminowanie błędów i wyjaśnianie niezgodności w procesie wytwarzania,
kontrola standardów higienicznych i jakościowych,
nadzór i przygotowanie dokumentów Kontroli Jakości.
OCZEKIWANIA:
preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii żywności, technologii chemicznej, mikrobiologii,
2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
znajomość: procesów technologicznych w obszarze prod. spożywczych, technik laboratoryjnych, systemów jakości (ISO, BRC, IFS), prawa żywnościowego unijnego i krajowego, narzędzi statystycznych i technik w analizie ryzyka, samodzielność.
OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w rozwijającej się firmie,
pakiet świadczeń pozapłacowych.