Zamknij
REKLAMA

Rafał Gierowski z Łodzi na drugim miejscu łódzkiej listy Konfederacji

08:08, 11.04.2019 | Ruch Narodowy łódzkie
REKLAMA
Skomentuj
Stoi Rafał Gierowski. Spotkanie w Kutnie fot. Cezary Kucharczyk

Rafał Gierowski z Łodzi na drugim miejscu łódzkiej listy Konfederacji w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kim jest?

Pochodzący z Łodzi Rafał Gierowski to kandydat Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w majowych wyborach do euro parlamentu. Lider Ruchu Narodowego w okręgu łódzkim ma drugie miejsce na liście. Jedynką został Waldemar Utecht – przedsiębiorca z Sieradza.

Rafał Gierowski ma 28 lat, urodził się w Łodzi, jednak część swojej młodości spędził we wsi Pełczyska pod Poddębicami. Ukończył logistykę na Uniwersytecie Łódzkim, zawodowo związany był z bankowością, handlem oraz transportem. W czasie studiów brał aktywny udział w działalności koła naukowego, co pozwoliło zdobyć mu doświadczenie w konferencjach poświęconych transportowi, zarządzaniu miastem, konsultacjach społecznych, styczności z biznesem i wielu innych.

Jest prezesem Ruchu Narodowego w województwie łódzkim. Ponadto wchodzi w skład Rady Politycznej Ruchu Narodowego, partii, której prezesem jest poseł Robert Winnicki. Interesuje się polityką, rozwojem transportu oraz historią.

W ostatnich wyborach samorządowych Rafał Gierowski był liderem listy w okręgu sieradzkim do sejmiku województwa łódzkiego. Teraz obok Izabeli Walczak będzie reprezentował Ruch Narodowy na liście KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Konfederacja jest szerokim porozumieniem ugrupowań prawicowych. Inicjatywa zawiązała się na początku 2019 roku, gdy współpracę zadeklarowały partia KORWiN oraz Ruch Narodowy. Obecnie Konfederacja zrzesza także stowarzyszenie Skuteczni posła Piotra Liroya-Marca, stowarzyszenie Pobudka Grzegorza Brauna, niezależnego reżysera i byłego kandydata na prezydenta Polski, Federację dla Rzeczypospolitej posła Marka Jakubiaka, ruchy prolife na czele z Kają Godek, nowopowstałą Partię Kierowców oraz środowiska kresowe i polonijne.

 

(Ruch Narodowy łódzkie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

MichałMichał

3 3

Powodzenia! Macie mój głos! 09:48, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marcin MikołajczakMarcin Mikołajczak

2 2

Ja akurat będę głosował na 3-kę z listy Konfederacji. Powodzenia! ???? 12:54, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czubek Czubek

1 0

Na pewno oddam swój głos na Konfederację. 15:10, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone