Zamknij
REKLAMA

Jak doładować konto Orange nie płacąc prowizji?

06:35, 21.03.2020 | (.)
Skomentuj

Nikt nie lubi przepłacać. Gdy doładowujesz telefon za 10, 30, czy 200 złotych, na pewno zależy Ci na tym, by identyczna kwota znalazła się na koncie. Czy to w ogóle możliwe? Jak ominąć ewentualną prowizję? Poznaj najlepsze i najszybsze metody doładowywania konta Orange. 

Operatora z pomarańczowym motywem przewodnim na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najpopularniejszych firm w Polsce, która odpowiedzialna jest m.in. za usługi telekomunikacyjne. Zapraszamy do dalszej części tekstu, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i poznasz DoladujTelefon.pl

Błyskawiczna i bezpieczna transakcja internetowa krok po kroku

Jak doładować konto Orange bez prowizji przez internet? Znajdując się na stronie głównej DoladujTelefon.pl, wystarczy podać swój (lub kogoś, komu chcesz doładować konto Orange) numer telefonu. Otrzymasz od razu informację, czy możesz wykonać daną operację. Jeśli tak, następnym krokiem jest wybór kwoty doładowania. 

Po naciśnięciu przycisku DOŁADUJ, strona przekieruję Cię do dalszego etapu, w którym musisz jedynie podać swój adres e-mail i zaakceptować regulamin. Masz też dobrowolną opcję automatycznego przypomnienia o kolejnym doładowaniu za 14 dni. Dzięki temu nie zapomnisz o wygaśnięciu ważności konta i Twój numer Orange będzie cały czas aktywny. 

Co wydarzy się po naciśnięciu DOŁADUJ i ZAPŁAĆ? Trafisz wtedy na stronę pośrednika płatności, czyli firmy eCard. Wystarczy wybrać bank, by zostać przeniesionym bezpośrednio na witrynę bankowości elektronicznej w celu zalogowania się do konta. eCard wykorzystuje technologię błyskawicznych przelewów. Dzięki temu płatność trafi w ciągu kilku chwil do głównego odbiorcy, a Twoje konto Orange zostanie doładowane wybraną i opłaconą kwotą. 

Czy można doładować konto Orange członka rodziny lub znajomego bez zapłacenia prowizji?

Tak. Wystarczy podać numer telefonu osoby, której konto Orange ma zostać doładowane. Reszta procedury wygląda identycznie jak w przypadku transakcji uzupełniającej środki na Twoim osobistym koncie. Pamiętaj jednak o tym, by podać swój adres e-mail, ponieważ otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem realizacji i dokument zakupu. 

Dlaczego przez DoladujTelefon.pl?

Wielu pośredników zarabia lub maksymalizuje dochody za sprawą pobierania prowizji od klientów. Kwoty rzędu 1-2 PLN nie stanowią problemu dla wielu osób. Mogą  jednak budzić pewną niechęć i frustrację. Przy kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu transakcjach, uzbiera się stosunkowo wysoka kwota, która mogłaby być dodatkowym doładowaniem. Nie warto więc marnować pieniędzy.

Firmy zarabiają na zasadzie programu partnerskiego i umowy z operatorem. Dodatkowo jest to doświadczony pośrednik świadczący usługi od 2005 roku. W ciągu 15 lat obecności na rynku marka zdążyła wypracować już najlepsze mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo i efektywność. Jeśli więc chcesz skorzystać z dostępnych rozwiązań, nic nie stoi na przeszkodzie. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone