Zamknij
REKLAMA

Foxrent.pl – wypożyczalnia samochodów zastępczych z OC sprawcy

14:03, 01.12.2019 | (.)
Skomentuj

Odbywając każdą podróż samochodem, za każdym razem jesteśmy narażeni na kolizję lub wypadek. Dlatego też staramy się jechać ostrożnie, minimalizując do maksimum ryzyko stłuczki. Czasami jednak dochodzi do wypadku nie z naszej winy. Wówczas stajemy się ofiarami, natomiast druga strona sprawcą. Jak jednak poradzić sobie bez samochodu, kiedy nasz jest nie zdolny do jazdy? Z pomocą przybędzie Foxrent.pl – wypożyczalnia aut zastępczych, który otrzymasz na koszt ubezpieczyciela sprawcy. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ posiadamy:

  1. 18-letnie doświadczenie w branży
  2. Wysokiej jakości samochody zastępcze
  3. Oddziały na terenie całego kraju

18-letnie doświadczenie w branży

Nie ma w życiu cenniejszej rzeczy od doświadczenia. Firma Foxrent.pl znajduje się na rynku od 2001 roku, w związku z czym osiągnęliśmy dojrzałość w naszej branży. Zaczynaliśmy od małej wypożyczalni samochodów. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi i wysokiej jakości świadczonych usług zyskaliśmy zaufanie ludzi w całej Polsce. Obecnie do naszych klientów należą nie tylko osoby prywatne, ale także firmy. To sprawiło, że teraz nasze oddziały możecie spotkać w największych miastach kraju. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Dlatego też posiadamy wysoce wykwalifikowanych doradców, którzy dopełnią wszelkich starań, aby świadczona usługa i przedłożona umowa była dla Was jak najbardziej korzystna. Specjalizujemy się przede wszystkim w wypożyczaniu krótkoterminowym, jednak bierzemy również pod uwagę długoterminowe użyczanie naszych aut. Co ważne, doceniamy stałych klientów, dlatego też mamy dla nich wyjątkowo atrakcyjne rabaty.

Wysokiej jakości samochody zastępcze

Foxrent.pl to firma, która posiada w swojej ofercie najnowsze modele samochodów z aż sześciu segmentów – od kompaktowej klasy A po ekskluzywną kategorię E. Wypożyczamy pojazdy uznanych marek, do których należą BMW oraz Toyota. Co ważne, wymieniamy je zaraz po tym, jak minie rok od ich produkcji. Wszystkie egzemplarze są wysoko wyposażone, posiadając na pokładzie między innymi elektroniczne szyby, klimatyzację, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i ABS. Na życzenie klienta zapewnimy łańcuchy śniegowe, foteliki dziecięce, nawigację, bagażnik dachowy, telefon komórkowy, CB Radio, uchwyty rowerowe i BOX-y. Pojazdy są dostosowywane do panujących warunków, np. posiadają opony zimowe lub letnie. W naszej ofercie znajdują się również samochody z automatyczną skrzynią biegów.

Oddziały na terenie całego kraju

Firma Foxrent.pl dzięki posiadaniu swoich oddziałów w największych miastach Polski zapewni kompleksową usługę klientom z całego kraju. Co ważne, gwarantujemy wsparcie także osobom, które zostały poszkodowane w wypadku. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i wypełnisz odpowiednie dokumenty przesłane drogą elektroniczną, a my wszystko załatwimy za Ciebie! Gwarantujemy, że skontaktujemy się z ubezpieczycielem sprawcy i otrzymasz nasze auto całkowicie bezgotówkowo! Bez obaw – ewentualne kłopoty z wyegzekwowaniem pieniędzy za wynajem auta od ubezpieczyciela bierzemy całkowicie na siebie. Mamy w tym bowiem długoletnie doświadczenie i wiemy, że prawo stoi po naszej stronie! Gwarantujemy również, że samochód zastępczy z OC sprawcy otrzymasz tego samego dnia.

Foxrent.pl to wypożyczalnia aut z długoletnim doświadczeniem i ogólnopolskim uznaniem na rynku. Wypożyczamy najnowsze modele samochodów zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Gwarantujemy wsparcie dla ofiar wypadków – dzięki nam otrzymasz auto zastępcze z OC sprawcy. Skontaktuj się z nami, a samochód zastępczy otrzymasz w tym samym dniu! Więcej o nas na stronie internetowej: http://www.foxrent.pl/auto-zastepcze-z-oc-sprawcy-bezgotowkowo.

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone