Zamknij
REKLAMA

Funkcjonalny pokój dla dziecka

12:21, 28.11.2019 | (.)
Skomentuj

Wraz z powiększającą się rodziną coraz ważniejsze staje się dobre zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Musi być urządzona zarówno funkcjonalnie jak również estetycznie. Podobnie wygląda sprawa pokoików dziecięcych. W miarę tego jak nasza pociecha rośnie zwiększa się ilość potrzebnych jej mebli, tj. biurko, fotel, półki na książki. Małe pokoje mogą z tego powodu sprawiać wrażenie ciasnych i przeładowanych. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się półkotapczany, które pomagają uporządkować przestrzeń i zorganizować rzeczy naszego dziecka.

Półkotapczan – czy jest bezpieczny?

Obecnie producenci mebli mają obowiązek spełnienia wielu wymogów produkcyjnych. Z tego powodu w konstrukcji półkotapczanów Bed Concept od Lenart wykorzystano nowoczesne rozwiązania i wyłącznie najwyższej jakości materiały posiadające wymagane atesty, spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Odnosi się to także do pneumatycznego mechanizmu otwierania łóżka. Aby został dopuszczony do sprzedaży musi być w pełni bezpieczny. Wiele firm montuje w swoich produktach również specjalne barierki ochronne, które dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo ich stosowania i coraz bardziej stają się nieodzownym elementem półlkotapczanów przeznaczonych dla dzieci.

Unikalne wzornictwo

Szeroka gama barw i różnokolorowych dodatków sprawia, że półkotapczan jaki stworzymy z pewnością stanie się idealnym dopełnieniem aranżacji wnętrza. Pomimo tego, że jest to mebel znany od dawna, idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeniach. Bez względu na to czy mamy do czynienie z buntowniczym nastolatkiem, czy uroczym pierwszoklasistą, półkotapczan wpasuje się w charakter pokoju.

Obecnie na ryku mamy dostępną całą gamę różnorodnych produktów, które bez problemu pozwolą nam zrealizować naszą wizję pokoju dziecięcego. Bez względu na to czy szukamy mebli w ciepłych brązach, chłodnych bielach czy delikatnych pastelach, z pewnością znajdziemy coś co spełni nasze oczekiwania.

Zalety półkotapczanu

Półkotapczany zdecydowanie pomagają w efektywnym wykorzystaniu wolnej przestrzeni. Zajmują zdecydowanie mniej powierzchni niż tradycyjne łóżko, a zaoszczędzone miejsce pozwalają wykorzystać na inne meble. Co więcej dzięki ich szybkiemu mechanizmowi rozkładania, dosłownie w kilka chwil możemy przemienić przytulny dzienny pokój dla dziecka w jego sypialnię. W niektórych modelach zainstalowane są także specjalne pasy, zapobiegające przesuwaniu się pościeli w trakcie składania półkotapczanu. Sprawia to, że nie musimy szukać dodatkowego miejsca na kołdrę i poduszki, a dodatkowo przygotowanie łóżka do snu zajmuje nam jeszcze mniej czasu. To sprawia, że półkotapczany są strzałem w dziesiątkę w momencie kiedy dysponujemy ograniczoną przestrzenią i chcemy stworzyć ładny i funkcjonalny pokój dla dziecka.

Autor: Sklep meblowy Meblini

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone