Zamknij
REKLAMA

Jak wysłać paczkę kurierem?

11:31, 27.09.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Za pośrednictwem InPostu możesz nadać także paczkę, zamawiając kuriera. Sprawdź, jak to zrobić, krok po kroku.

Poszukujesz najlepszej oferty kurierskiej? Zastanawiasz się, jak wygląda wysyłanie paczki kurierem? Dowiedz się więcej i sprawdź nowoczesne rozwiązania, które idealnie odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Przesyłki kurierskie InPost to usługi, które są nowoczesne, korzystne cenowo, a także błyskawiczne. Sieć Paczkomatów InPost rozwija się każdego dnia, jednak nie oznacza to, że za pośrednictwem InPostu nie można nadać paczki kurierem. Nadawanie przesyłek kurierskich jest naprawdę łatwe!

Dlaczego warto wybrać InPost?

Zaletą przesyłek kurierskich InPost jest błyskawiczna forma dostawy pod konkretny adres na terenie całego kraju. Wszystkie przesyłki zostają dostarczone odbiorcy maksymalnie do 48 godzin. Co więcej, jest to rozwiązanie tanie i niewymagające zbędnych formalności. Nie musisz podpisywać umowy na świadczenie usług kurierskich, a przygotowanie paczki jest naprawdę proste!

By skorzystać z opcji kurierskiej w InPoście należy najpierw odpowiednio przygotować paczkę. Nie jest to jednak skomplikowane. Wystarczy skorzystać z Managera Paczek, dzięki któremu wygenerujesz etykietę na paczkę. Szybko i w kilku krokach. By to zrobić, musisz wejść na stronę z Managerem Paczek, założyć konto, zalogować się, a potem wpisać odpowiednie dane i opłacić usługę.

InPost gwarantuje nie tylko możliwość wysłania paczki za pośrednictwem kuriera, ale także skorzystanie z Paczkomatów. Maszyny te są dostępne 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Nadawanie paczek za ich pośrednictwem jest na tyle intuicyjne, że każdy bez problemu sobie poradzi. Co więcej, lwia część paczek dociera do odbiorcy już następnego dnia, dlatego jest to metoda na naprawdę błyskawiczną przesyłkę-dla tych szczególnie niecierpliwych.

Jakie paczki możesz wysłać?

Za pośrednictwem kuriera możesz wysłać 4 gabaryty paczek w kilku opcjach rozmiarowych i cenowych. Najmniejsza i najtańsza paczka to gabaryt A o rozmiarach 80 × 380 × 640 mm za 15,49 zł. Druga to gabaryt B: 190 × 380 × 640 mm kosztująca 16,99 zł. Dwa ostatnie gabaryty to gabaryt C 41 × 38 × 64 cm oraz gabaryt D 50 × 50 × 80 cm za kolejno: 19,99 i 28,99. Paczka, którą chcesz nadać może ważyć maksymalnie 25 kg. Tym samym te przesyłki kurierskie będą doskonałe, gdy chcesz nadać małą paczkę, a także coś znacznie większego. Szybko, tanio i profesjonalnie!

Po wybraniu gabarytu przesyłki, przygotowaniu etykiety za pośrednictwem Managera Paczek, a także opłaceniu usługi, możesz zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę i dostarczy ją do odbiorcy.

Wygodne śledzenie paczki

Wielu klientów docenia także możliwość wygodnego śledzenia paczki. Po zamówieniu kuriera i wyruszeniu paczki w drogę możesz na bieżąco sprawdzać, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka, również jakiego dnia i o której godzinie zostanie odebrana. Takie rozwiązanie daje kontrolę nad paczkami i pewność, że bez problemów dotarły one do adresata. Jak śledzić paczkę? Wystarczy, że wejdziesz na stronę InPostu i podasz jej numer. Bez problemu zobaczysz jej całą drogę od Twojego mieszkania do punktu docelowego.

Usługi dodatkowe

Decydując się na zamówienie kuriera InPost, możesz wykupić usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie przesyłki. Do wyboru są 3 podstawowe opcje. Ubezpieczenie przesyłki do 5000 zł kosztuje 1,85 zł, do 10 000 - 2,57 zł, a do 20 000 - 3 zł. Jeśli planujesz przesłać coś wartościowego, to rozsądnym rozwiązaniem będzie wykupienie ubezpieczenia paczki.

Korzystanie z usług InPostu to wygoda, atrakcyjne ceny i rozwiązania odpowiadające najbardziej wymagającym klientom. Za pośrednictwem InPostu nadasz paczkę szybko, a także prześledzisz krok, po kroku jej drogę i odbiór przez adresata. Opcja zamówienia kuriera jest na tyle wygodna, że nawet nie musisz wychodzić z domu, by nadać swoją paczkę!

(artykuł sponsorowanyA.DOMINI)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone