Zamknij
REKLAMA

Plakaty i tapety na ścianę Twojego mieszkania. Sposób na szybką zmianę charakteru wnętrza.

10:06, 03.08.2019 | (.)
Skomentuj

Koniec wakacji to idealny czas na zmiany wystroju wnętrz w Twoim domu, czy mieszkaniu. W jaki sposób zmienić oblicze miejsca zamieszkania nie wydając przy tym fortuny? W tym artykule podpowiemy Wam jak cieszyć się z zupełnie zmienionej przestrzeni bez wydawania fortuny na nowe meble, malowanie ścian, czy inne drogie przedsięwzięcia.

Tapeta samoprzylepna- metoda na zmianę dużych połaci ścian

Tapeta samoprzylepna produkowana jest z tkanin o dużej odporności na ścieranie, czy kontakt z wodą lub wilgocią, co umożliwia ich czyszczenie wilgotną szmatką. Tkaniny te pokryte są klejem, który umożliwia łatwą aplikację tapety na powierzchnię ściany, niezależnie od jej wielkości. Cała konstrukcja tapety jest produktem ekologicznym, który może być aplikowany w każdym niemal pomieszczeniu, również w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci (tapety mogą być aplikowane w przedszkolach, szkołach, przedszkolach). Same motywy drukowane na tapetach mogą być dobierane indywidualnie do wnętrza. Można korzystać ze zdjęć, czy grafik własnej kompozycji, a wtedy nasza firma zajmie się ich nadrukiem na samą tapetę samoprzylepną. Można również, skorzystać z bardzo bogatej oferty naszych standardowych propozycji, które obejmują wiele różnorodnych motywów. Do zdecydowany bestsellerów ostatnich miesięcy należą motywy florystyczne, zwłaszcza te zawierające motywy kwiatów i drzew egzotycznych. Jesteśmy również producentem tapet map, na których wydrukować możemy motyw każdego miasta. Każda tapeta odpowiada rozmiarom przestrzeni, w której ma być aplikowana. W przypadku dużych przestrzeni jest ona dostarczana w kilku brytach, które są łączone podczas aplikacji. Taka konfiguracja wpływa pozytywnie na łatwość aplikacji.

Plakat- ciekawy wyróżnik Twojej ściany

Jeśli tapeta samoprzylepna jest dla Ciebie zbyt dużą gabarytowo dekoracją warto wybrać alternatywę w postaci plakatu na ścianę. Plakaty na ścianę to świetne rozwiązanie do dekoracji salonu, kuchni pokoju dla dziecka, czy nawet łazienki. Produkujemy je z papieru o dużej sztywności w matowym wykończeniu. Do jego produkcji używamy maszyn drukujących farbami wodnymi w jakości fotograficznej. Tak wyprodukowane plakaty będą cieszyć Twoje oko nasyceniem barw, które nie da się porównać z niczym innym. Oczywiście sam produkt jest w pełni ekologiczny, więc może być eksponowany dosłownie wszędzie.

Bluebird-Design- Twój sklep z dekoracjami ściennymi

Producentem plakatów na ścianę oraz tapet samoprzylepnych jest poznańska firma bluebird-design. Nasze plakaty i tapety cieszą tysiące oczu każdego dnia. Dołącz do grona naszych Klientów. Plakaty i tapety produkujemy na nowoczesny maszynach drukarskich marki canon-oce. W przypadku plakatów są to maszyny do druku fotograficznego o bardzo dużym nasyceniu kolorów. W przypadku druku tapet samoprzylepnych wykorzystujemy maszynę UV-Gel- nowość na rynku, która umożliwia wydruk tapet z bardzo duża stabilnością jakościową oraz finishingiem matowym lub błyszczącym.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone