Zamknij
REKLAMA

Dla kogo zakup wózka widłowego elektrycznego Still będzie najlepszym rozwiązaniem? Najlepsza marka, najnowsza technologia

16:46, 01.07.2019 | (.)
Skomentuj

Elektryczny wózek widłowy to inwestycja, która musi sprawdzić się przez długie lata. Wybierając wózek widłowy, warto zwrócić uwagę na poszczególne parametry i cechy. Jednymi z polecanych maszyn tego rodzaju są wózki widłowe elektryczne Still. Czym się charakteryzują?

W zakresie produktów przeznaczonych do prac magazynowych Still jest producentem na pewno wartym rozważenia. Ważną cechą elektrycznych wózków widłowych jest fakt, że mogą one przenosić nawet do ośmiu ton obciążenia, a więc tyle, ile są w stanie transportować najlepsze pojazdy spalinowe. Istotnym atutem wózków elektrycznych jest cicha praca i brak emisji spalin co powoduje, że pojazdy te nadają się do pracy w magazynach chłodniczych i nie zanieczyszczają środowiska.

Atuty elektrycznych wózków widłowych

Zakup nawet jednego wózka widłowego to pewne wyzwanie, którego konsekwencje będzie się odczuwało przez długi czas. Warto wybrać najlepiej, dlatego najpierw trzeba podjąć decyzję dotyczącą pożądanego układu napędowego w pojeździe – jest to jedno z najważniejszych kryteriów. W przeciwieństwie do pojazdów spalinowych wózek widłowy elektryczny Still zapewnia najcichszą możliwą pracę, dzięki czemu przedsiębiorstwo może zyskać również na efektywności. Większy komfort pracy operatorów przekłada się na poziom dbałości i zmniejsza ryzyko pomyłek.

Kolejnym atutem pojazdów z silnikami elektrycznymi jest fakt, że nie wytwarzają żadnych spalin. Dzięki temu nie tylko nie szkodzi się środowisku, lecz także zapewnia zdrowsze warunki pracy osobom zatrudnionym. Co więcej, w niektórych przypadkach operowanie spalinowym wózkiem widłowym jest niemożliwe ze względu na przepisy. Jeśli pragnie się operować w chłodni przechowującej żywność, konieczny staje się zakup elektrycznego wózka widłowego, który nie emituje żadnych substancji toksycznych.

Więcej informacji o Still

Still to niemiecka firma powstała w Hamburgu w 1920 roku, która specjalizuje się w wielu branżach, w tym w branży intralogistyki magazynowej. Ciekawostką jest fakt, że założona przez Hansa Stilla firma początkowo miała zajmować się naprawą właśnie silników elektrycznych. Po prawie stu latach przedsiębiorstwo aktywnie zajmuje się produkcją i rozwojem wózków widłowych - zarówno spalinowych, jak i tych z silnikami elektrycznymi. Wybierając wózek widłowy zawsze warto mieć na uwadzę poziom maksymalnego obciążenia pojazdu, gwarancję i ofertę serwisową w przypadku usługi wynajmu pojazdu.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone