Zamknij
REKLAMA

Lato w mieście z ofertą Biedronki i Lidla

09:25, 28.06.2019 | (.)
Skomentuj

Wakacje na łonie natury są bardzo często wybierane przez urlopowiczów. Tymczasem lato spędzane w mieście może być niezwykle fascynujące, pełne przygód, ciekawych wydarzeń organizowanych przez miejskie władze oraz spotkania na swej drodze wielu fantastycznych ludzi. Sklepy prześcigają się nawzajem w letnich ofertach, bez których urlopowicze już nie wyobrażają sobie wakacji. Grill u znajomych nie może obejść się bez przysmaków i różnego rodzaju napojów oferowanych przez najsłynniejsze w Polsce dyskonty Lidl i Biedronkę.

Letnia oferta Biedronki

Biedronka na stałe wpisała w swoją letnią ofertę produkty przeznaczone na grilla. Od przyprawionych mięs, aż po różne akcesoria. Oferta "Czas na grill!" i hasło "Świętuj Dzień Grilla CODZIENNIE" zachęcają do wspólnych spotkań i biesiadowania przy dobrym jedzeniu. Dla ochłody natomiast oferuje piwa w obniżonych cenach, a także wiele rodzajów lodów, które natychmiast przynoszą ulgę, gdy żar leje się z nieba. W ofercie Biedronki nie może również zabraknąć letnich artykułów z działu Moda, takich jak klapki plażowe czy buty do wody.

Gdy jednak znudzą się już codzienne grille, dyskont udostępnia produkty umożliwiające aktywne spędzanie czasu. W swojej ofercie posiada hulajnogi, wrotki, rolki, akcesoria rowerowe i wędkarskie, a nawet same rowery. Po wszelkich aktywnościach można zrelaksować się przy pomocy foteli, leżanek i pawilonów, które zapewnią wspaniały odpoczynek. Dzięki Biedronce można w fantastyczny sposób spędzić letni urlop w mieście, bez obaw o doskwierającą nudę.

Letnia oferta Lidla

Grillowanie z Lidlem ma 3 wymiary: Wykwintny, Wege i Po swojsku. Na każdy z nich składają się produkty odpowiadające poszczególnym wymaganiom klientów. Oferta "Grilluj tak, jak lubisz!" oprócz przysmaków zawiera także jednorazowe akcesoria na grilla. Lidl posiada również rozbudowaną kolekcję letnich ubrań, które zachwycą niejedną osobę podczas przechadzania się w nich po ulicach, a także miejskich plażach.

Dla osób spędzających lato w mieście z czworonogami dyskont oferuje maty chłodzące i ochronne, które zadbają o bezpieczeństwo i zdrowie zwierzaków. Osoby kochające aktywności fizyczne mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów oferowanych przez Lidl do uprawiania różnego rodzaju sportów. Ponadto dyskont posiada ponad 100 lodów, które na stałe zagościły w ofercie i są świetnym sposobem na schłodzenie się w letni dzień.

Fantastyczne lato w mieście

Przebywanie w mieście latem może być fantastyczne, a dzięki najpopularniejszym dyskontom w Polsce, które dbają o to, by dostarczyć swoim klientom możliwości cudownego spędzenia czasu, jest to jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Posiadają one bowiem w swoich ofertach wiele produktów, które urozmaicają pobyt w terenach miejskich, a także przynoszą ulgę w najgorętszą porę roku. Zarówno Biedronka, jak i Lidl oferują artykuły dla osób aktywnych fizycznie, a także dla tych, którzy wolą go spędzać na relaksie lub spotkaniach z rodziną i znajomymi przy grillu. Produktów przydatnych latem jest całe mnóstwo i tylko od klientów zależy, w jaki sposób z nich skorzystają.

 

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone