Zamknij
REKLAMA

Doggi the Game – zostań psim hodowcą

17:32, 27.06.2019 | (.)
Skomentuj

Oswojenie przez ludzi psów datuje się nawet na 125 tysięcy lat wstecz. Do obecnej formy według naukowców, pies wyewoluował od euroazjatyckich wilków. W obecnej chwili zwierzęta te zadomowiły się na każdym kontynencie i stały przyjaciółmi ludzi, którzy dbają o nie, karmią i traktują jak członków rodzin.

Posiadanie psa to wielka odpowiedzialność

Opieka nad psem jest wymagająca i ucząca poświęceń. Zwierzęta te nie są zabawkami, które daje się na prezenty i można po jakimś czasie oddać w inne ręce lub wyrzucić. Każde przygarnięcie psa wiąże się z przemyśleniem warunków, kosztów czy innych składowych swojego obecnego życia. Obowiązki takie jak wychodzenie na spacer, karmienie czy też dbanie o zdrowie jest niezbędne do stworzenia domu dla zwierzaka. Dzieciaki marzące o własnym piesku, dokładają trosk rodzicom, którzy są świadomi wymagań jakie potrzebują żywe stworzenia.

Z pomocą w tej sytuacji przychodzi przeglądarkowa, darmowa gra o psach "Doggi the Game". Jest to propozycja pozwalająca wcielać się w przyszłego właściciela psa lub ich hodowcę.

Opieka nad psami jako główne zadanie

Po uruchomieniu pierwszym zadaniem gracza jest wybór psa rasowego lub kundla. Bez względu na rodzaj należy tak samo poświęcać zwierzęciu czas oraz dawać miłość. Następnym krokiem jest nauczenie się dbania o pieska. Gra skonstruowana w sposób dający do zrozumienia, że opieka jest bardziej rozległa niż podawanie jedzenia i wychodzenie na spacery. Dbanie o higienę, zabawę, czy naukę nawyków przydatnych do funkcjonowania wśród ludzi, to dodatkowe wymagania z jakimi trzeba się zmierzyć opiekując się psem. Dodatkowo można uczyć sztuczek jako odskocznia od rutyny. W grze producenci uwiarygodnili potrzeby psa, które wiążą się także z wydatkami. Karmienie resztkami z obiadu czy spanie pod gołym niebem nie są wskazane. Zapewnienie smakowitej karmy, miejsca do spania oraz zabawek sprawią, że pies będzie się zdrowo rozwijał.

Hodowca to wcale nie takie łatwe zajęcie

Zakładanie psiej hodowli jest możliwe w grze. Do tego celu potrzeba dorosłych psów przeciwnej płci, aby je móc rozmnożyć. Po jakimś czasie rodzą się szczeniaczki, gotowe do rozdania, bądź dalszej hodowli. Jednak hodowla nie będzie funkcjonowała bez klientów. Gra pozwala na kupowanie przez innych graczy Twoich piesków oraz daje możliwość odkupienia ich od innego gracza. Aby osiągnąć rezultat należy dać ogłoszenie w grze o chęci sprzedania lub kupienia zwierzęcia. Ceny składają się z różnych części takich jaki rasa psa, jakość wychowania, posiadany rodowód oraz zdobyte nagrody w konkursach.

Darmowa gra "Doggi the Game" jest propozycją pozwalająca w dużej części poczuć się właścicielem przyjaciela jakim jest pies. Możliwość stania się hodowcą oraz sprawdzenia swoich umiejętności opieki nad zwierzęciem jest opcją wartą uwagi. Dodatkowo dzięki grze dzieci, których marzeniem jest posiadanie pieska mają możliwość przekonania się o tym jak wiele wysiłku, odpowiedzialności oraz poświęconego czasu potrzebują zwierzęta, aby czuły się dobrze i cieszyły zdrowiem.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone