Zamknij
REKLAMA

Grafik Pracy

10:00, 07.06.2019 | (.)
Skomentuj

Planując obowiązki w swojej firmie, warto skorzystać z dedykowanych, profesjonalnych narzędzi. Jednym z nich jest niewątpliwie program Grafikionline.pl, który łączy w sobie niezwykłą prostotę i mnogość możliwości. Kontrola wszystkich najważniejszych aspektów jest możliwa dzięki nowoczesnym opcjom, takim jak na przykład tablica ogłoszeń służąca do wymiany informacji lub inteligentne ostrzeganie o naruszeniach prawnych. Warto poznać potencjał programu do grafików pracy i stworzyć harmonogram na miarę potrzeb własnej firmy. 

Grafikionline.pl - Dlaczego warto?

Wybierając program do tworzenia grafików pracy, warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych aspektów. Istotna wydaje się łatwa dostępność aplikacji, łatwość wdrożenia oraz cena. Można śmiało stwierdzić, że w tych kwestiach, Grafikionline.pl pozostawia konkurencję daleko w tyle. Największym atutem harmonogramu czasu pracy Grafikionline.pl jest fakt, że wersja demo oprogramowania jest całkowicie darmowa. Wystarczy utworzyć nowy grafik pracy w przeglądarce, aby cieszyć się wszystkimi nowoczesnymi funkcjonalnościami. Co więcej, nie ma mowy o długich instalacjach i pobieraniu programu na własny komputer. Program do robienia grafików pracy to szybki i łatwy dostęp do harmonogramów, które można układać automatycznie. Warto także zwrócić uwagę na wersję mobilną aplikacji Grafikionline.pl. Producent programu udostępnia jego wersję na telefon, tablet lub inne urządzenie mobilne. 

Rozbudowane opcje programu

Grafikionline.pl to w pełni automatyczne i niezwykle rozbudowane oprogramowanie, służące do przygotowywania harmonogramów, które pozwalają kontrolować wszystkie najważniejsze aspekty w każdej firmie. Dzięki profesjonalnie ułożonemu grafikowi przedsiębiorstwo ma szansę na zwiększenie wyników sprzedażowych, przy jednoczesnym poprawieniu wewnętrznej komunikacji między pracownikami. Aby wyjść naprzeciw takim potrzebom, twórcy programu do układania grafików pracy, oferują szereg funkcji. Dzięki opcjom programu Grafikionline.pl można na przykład kontrolować przepisy prawa i dbać o dobro pracowników. Aplikacja informuje o wszelkich naruszeniach prawnych, ostrzega o naruszeniu dobra pracowniczego, o naruszeniu odpoczynku dobowego lub o wystąpieniu nadgodzin. 

Nieocenione w codziennym planowaniu obowiązków pracowniczych okazuje się także kontrolowanie czasu pracy i nadzorowanie urlopów. Umieszczanie wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu pozwala szybko odnaleźć się w zawiłych formalnościach i zaoszczędzić czas spędzony na żmudnym przeszukiwaniu dokumentów. Postawienie na nowoczesne i sprawdzone narzędzia internetowe to wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm funkcjonujących w XXI wieku. Twórcy aplikacji, zdając sobie sprawę z tego faktu, udostępnili także szereg inteligentnych możliwości, takich jak otrzymywanie powiadomień na SMS lub e-mail, możliwość wydruku lub eksportu do formatu excel, lub html. 

Personalizuj swój grafik według potrzeb

Program do układania grafików pracy Grafikionline.pl to prosty sposób, aby utworzyć harmonogram pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możliwość dowolnego kolorowania pól grafiku i dostosowania wielkości czcionki i stylu na grafiku pozwala akcentować te pola, które w danej chwili, zawierają najbardziej istotne dla działania firmy informacje. Używając programu, można także tworzyć grafiki w formacie dziennym, tygodniowym i miesięcznym, a także sporządzić grafik urlopów. Dzięki dostępności popularnych skrótów klawiszowych Ctrl+C i Ctrl+V pozwala na szybkie i proste przenoszenie informacji pomiędzy polami, a także wprowadzanie dłuższych danych. Dostępne raporty pokazują najważniejsze statystyki, a generowana lista obecności pozwala czuwać nad obowiązkami pracowników. Gotowy plan można wydrukować lub przesłać na adres e-mail. 

Grafikionline.pl to całkiem nowy sposób na efektywną i skuteczną organizację obowiązków pracowników. Proste, ale także nowoczesne narzędzie wydaje się wystarczające, aby kontrolować wszystkie najważniejsze dla firmy aspekty. Warto więc już dziś przekonać się, jak duży potencjał ma nowy program do układania grafików pracy Grafikionline.pl.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone