Zamknij
REKLAMA

Summer Hairstyles 2019, czyli najmodniejsze fryzury tego lata

12:43, 06.06.2019 | (.)
Skomentuj

Nie każda kobieta może się poszczycić długimi, pięknymi i zdrowymi włosami. Wiele pań preferuje krótkie, bardzo praktyczne fryzury, co nie wyklucza, aby tego lata nabrały one nowego, modnego wyrazu. W tym sezonie królować będzie dychotomia - z jednej strony szaleństwo, a z drugiej naturalna klasyka. Sprawdź najmodniejsze summer hairstyles 2019!

  1. Summer hairstyles dla modnych kobiet
  2. Jak szybko odmienić swoją fryzurę?

W tym roku trendy fryzjerskie sprzyjają paniom, które nie lubią spędzać dużo czasu na układaniu włosów. Modne będą fryzury wyglądające naturalnie - luźne i jedynie odrobinę wystylizowane za pomocą odpowiednich produktów. Wraca także moda na tzw. "mokrą włoszkę" oraz kolorowe akcenty w postaci jaskrawych pasemek.

Summer hairstyles dla modnych kobiet

Krótkie fryzury są bardzo praktyczne, ale jednocześnie trudne do ułożenia na specjalne okazje, ponieważ nie pozostawiają dużych możliwości stylizacyjnych. Tego lata warto postawić więc na pixie cut, czyli fryzurę inspirowaną męskim stylem, która odsłania szyję i kark, a jednocześnie wygląda bardzo kobieco. Istotą pixie cut są asymetryczne, mocno wycieniowane pasma, do których można dołączyć lekko opadającą na oczy grzywkę.

Fryzury z grzywką, czyli tzw. baby bang, to jeden z największych hitów tego sezonu. Grzywka może być prosta, przycięta niczym od linijki, lub asymetryczna i postrzępiona - niezależnie od wyboru ważna jest jej długość, która powinna kończyć się nad linią brwi. W tym charakterze doskonale sprawdza się bob z grzywką lub proste cięcie, bez cieniowania, w stylu fryzur modnych w latach 90. w Nowym Jorku.

W tym sezonie summer hairstyles na długie włosy to głównie klasyka - luźne, bardzo naturalne fryzury i fale. Łączy się je z krótką grzywką w wersji mini.

Jak szybko odmienić swoją fryzurę?

Lato sprzyja zmianom, jednak nie każda kobieta chce, aby były one długotrwałe. Istnieje kilka metod, które pozwalają czasowo odmienić fryzurę i nadać jej świeży wygląd. Te z pań, które na co dzień noszą krótkie fryzury, mogą zdecydować się na ich przedłużenie metodą clip in. To szybki i bezpieczny sposób na nadanie włosom objętości i osiągnięcie wymarzonej długości w zaledwie kilkadziesiąt minut. Więcej na ten temat przeczytasz na https://www.oxyextensions.pl/wlosy-clip-in.

Do łask powracają także włosy karbowane. Zapomniane na wiele lat karbownice, w tym sezonie pozwolą na uzyskanie modnej fryzury, dobrej dla niemal każdej długości włosów.

Summer hairstyles 2019 to również koloryzacja. Warto postawić na barwy wykraczające poza klasyczną paletę, tzn. czerwień, róż, fiolet, a nawet zieleń. Kolorowe pasma najlepiej sprawdzają się w przypadku fryzur krótkich.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone